Imany opublikowała w sieci teledysk promujący album “The Wrong Kind of War”. Piosenka zatytułowana “There were tears” jest już czwartym klipem z najnowszego albumu.

Wcześniej artystka zaprezentowała fanom piosenki “Don’t Be So Shy“, “Silver Lining (Clap Your Hands)” oraz “Lately“.

Klip w formie filmu krótkometrażowego nagrano w całości w Dakarze i wzięli w nim udział tylko Senegalczycy. Piosenka opowiada o zmaganiach Malcoma X, Nelsona Mandeli i Abbé Pierre’a, jednak czuć w niej też coś więcej – wezwanie do walki i oporu oraz hołd oddany wszystkim tym, którzy walczyli o wolność i sprawiedliwość społeczną.

W ramach promocji płyty, wokalistka przyjedzie do Polski z trzema koncertami. Harmonogram występów prezentuje się następująco:

15 października – Warszawa, Torwar
16 października – Poznań, Hala nr 2 MTP
17 października – Kraków, Tauron Arena

O nadchodzących koncertach przeczytacie też na uptone.pl/muzyka/imany-w-pazdzierniku-na-trzech-koncertach-w-polsce

Imany, obok Zaz, uważana jest za jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat. Do Paryża trafiła prosto z Nowego Jorku, gdzie odnosiła sukcesy jako modelka. Po przeprowadzce do Europy wybrała jednak drogę muzyczną i błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem. Już pierwszy album wokalistki, „The Shape of a Broken Heart”, wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single „You Will Never Know” czy „Don’t Be So Shy” z drugiej płyty. W tym roku wokalistka wydała również EP-kę “There were tears”, którą promował singiel o tym samym tytule. 26 sierpnia ukazał się najnowszy album artystki, “The wrong kind of war”.

Więcej o Imany znajdziecie na www.facebook.com/imanymusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here