HEY zawiesza działalność

0

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy, że nazwa nadchodzącej trasy koncertowej zespołu Hey jest co najmniej dwuznaczna. Teraz wokalistka grupy, Kasia Nosowska rozwiewa wątpliwości i informuje, że grupa rzeczywiście zawiesza działalność.

Piosenkarka podczas wywiadu dla magazynu “Zwierciadło“, wyjawiła, że nazwa trasy nie została wybrana przez przypadek:

Nazwę wybraliśmy nie bez powodu, żeby nie dramatyzować, ale rzeczywiście chodzi o zawieszenie działalności. Zespół Hey będzie do zobaczenia tylko na tej trasie, a potem już nie. Podjęliśmy decyzję, że najwyższa pora dać odpocząć od nas ludziom. Jesteśmy wszyscy w zespole już w tym wieku, że to chyba ostatni moment, żeby poczuć, jak to jest ryzykować. Dowiedzieć się, kim jesteśmy bez tego projektu.” – powiedziała. Nosowska dodała również, że zawieszenie działalności wcale nie musi oznaczać końca grupy.

Hey w tym roku obchodzi 25 jubileusz działalności i z tej okazji wyrusza w trasę koncertową o nazwie “Fayrant“. Podczas występów zespół zaprezentuje materiał z zaplanowanej na 27 października płyty “Hey CDN“.

Dwupłytowy album zwierać będzie największe przeboje zespołu. Wszystkie, nawet najstarsze piosenki, zostały nagrane na nowo, niektóre w nowych, zaskakujących wersjach, inne w sprawdzonych koncertowych aranżacjach lub po prostu po staremu.

O trasie koncertowej i albumie przeczytacie również na uptone.pl/muzyka/dwuplytowy-album-i-trasa-koncertowa-na-25-lat-zespolu-hey.

Hey jest jednym z najważniejszych polskich zespołów rockowych od lat wpływającym na historię polskiej muzyki. Od 1992 roku ich twórczość – znakomite kompozycje opatrzone szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej – szybko zjednały sobie publiczność. Obecnie grupa promuje najnowszy longplay “Błysk”, który ukazał się w kwietniu 2016 roku.
Więcej o grupie znajdziecie na www.facebook.com/hey1992.

HEY i Katarzyna Nosowska teraz na żywo w Open FM!Pytajcie o co chcecie #AMANadajemy live ze studia Telewizja WP.100% Hey – specjalny kanał radiowy w Open FM. Słuchaj na http://open.fm/play/177 lub w naszej aplikacji mobilnej.

Opublikowany przez Open FM na 12 października 2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj