The Rolling Stones po 11 latach w Polsce!

0

11 lat! Niemal nieprawdopodobne, jak wiele czasu minęło, odkąd polscy fani The Rolling Stones mieli okazję zobaczyć na scenie swoich idoli. Ale w końcu się doczekają, bo już 8 lipca Stonesi wystąpią na PGE Narodowym w Warszawie.

Nie ma drugiego zespołu, który tak bardzo ma rock’n’roll we krwi. Jak jest możliwe, że kiedy Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts i Ronnie Wood wychodzą na scenę, nagle przestają być starszymi panami (z wyglądu), a stają się porywającymi showmanami, tego nigdy nie rozszyfrujemy i nawet nie będziemy się starać. Ważne, że w końcu będzie można zobaczyć ich w Polsce i tylko to się liczy!

The Rolling Stones zawitają do nas w ramach “Stones – No Filter“, trasy będącej kontynuacją cieszących się ogromną popularnością występów, jaki zespół odbył w Europie jesienią 2017 roku.

Stonesi uraczą fanów żelaznym zestawem klasyków takich, jak “Satisfaction”, “Paint It Black”, “Tumbling Dice” czy “Brown Sugar”, dodając do setlisty każdego z koncertów garść zaskakujących utworów z przebogatej dyskografii zespołu. Jak zwykle w przypadku The Rolling Stones, koncerty będą miały spektakularną oprawę wizualną i produkcyjną.

Koncert The Rolling Stones odbędzie się 8 lipca 2018 na stadionie PGE Narodowy.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek 1 marca o godzinie 10:00 i dostępna będzie tylko w serwisie www.eventim.pl. Do sprzedaży stacjonarnej bilety trafią w piątek 2 marca, o godz. 10:00.

Więcej o zespole na www.facebook.com/therollingstones.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here