The Pussycat Dolls wznawiają działalność

0

Jeden z najsłynniejszych girlsbandów na świecie, The Pussycat Dolls wznowił działalność. Świętując wielki comeback grupa opublikowała w sieci nowego singla.

Piosenka nosi tytuł “React” i we fragmencie po raz pierwszy został zaprezentowany podczas występu The Pussycat Dolls w programie “The X Factor UK”. Teraz numer, którego współautorką jest Nicole Scherzinger w całości, wraz z klipem, trafił do sieci.

– Jesteśmy kobietami, które mają za sobą wiele doświadczeń – mówi Scherzinger. – Zyskałyśmy nową perspektywę i dojrzałyśmy. W końcu też możemy wydawać swą muzykę niezależnie, co daje nam mnóstwo siły.

Poza Nicole Scherzinger zespół tworzą Ashley Roberts, Jessica Sutta, Kimberly Wyatt i Melody Thornton.

Założycielem popowej formacji był choreograf, Robin Antin. Zespół powstał w 2003 roku i wydał dwie płyty – “PCD” (2005) oraz “Doll Domination” (2008). Największe przeboje The Pussycat Dolls to “Don’t Cha” i “Stickwitu”. Grupa rozpadła się w 2010 roku.

Nicole Scherzinger z powodzeniem prowadzi solową karierę. Jej ostatnia płyta to “Big Fat Lie” z października 2014 roku. Gwiazda ma na koncie role w serialu “Jak poznałem waszą matkę” czy filmie “Faceci w czerni III”. Ostatnio zagrała w remake’u “Dirty Dancing”.

Więcej o zespole na www.facebook.com/pussycatdolls

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here