The Ocean w listopadzie w Krakowie i Warszawie

0

Niemiecka progresywna grupa The Ocean, odwiedzi nasz kraj, by promować najnowsze wydawnictwo „PHANEROZOIC I: Palaeozoic”! Koncerty odbędą się w Krakowie i Warszawie, a metalowcom towarzyszyć będzie amerykański zespół Rosetta.

The Ocean, to pochodzący z Berlina reprezentanci pogressive metalu. Od 2001 roku wydali 7 świetnie ocenionych albumów studyjnych oraz podzieloną EPkę z japońskimi post-rockowymi legendami Mono. Z nieustannie zmieniającym się składem różnych muzyków i artystów wizualnych na scenie i poza nimi, nieustępliwa grupa koncertowa stała się znana dzięki swoim ogromnym, rozwijającym umysły koncertom, które przenosiły do ​​najodleglejszych zakątków globu, od syberyjskich skłotów po teatry kolonialne w Ekwadorze. W trakcie swojej niesamowitej kariery The Ocean koncertowali m.in. z Opeth, Mastodon, The Dillinger Escape Plan, Anathema, a także występowali na najważniejszych festiwalach, w tym Roskilde, Dour, Pukkelpop, Roadburn, Wacken, With Full Force, Summer Slaughter, Summer Breeze i Graspop.

W lutym 2018 roku zespół rozpoczął nagrywanie swojego 8. albumu studyjnego. Krążek będzie podzielony na dwa tomy, które zostaną wydane osobno w 2018 i 2020 roku i będą zatytułowane „Phanerozoic”.

Koncerty The Ocean + Rosetta odbędą się 18 listopada o g. 19:00 w krakowskim klubie Zet Pe Te oraz 19 listopada o g. 19:00 w warszawskiej Proximie!

Bilety:
79 – www.winiarybookings.pl
85 – www.biletomat.pl,, www.eventim.pl, www.ticketmaster.pl (Media Markt, Empik, Saturn)
90 – w dniu koncertu

Organizatorem koncertów jest Agencja Winiary Bookings.

Więcej o wykonawcach szukajcie na www.facebook.com/theoceancollective i www.facebook.com/rosettaband.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj