Estrada w Pawilonie – nowy cykl koncertowy w Poznaniu

0

W początkiem października na scenie Estrady Poznańskiej rozpocznie się nowy cykl koncertowy. “Estrada w Pawilonie” będzie okazją do zobaczenia i usłyszenia na żywo artystów i artystek reprezentujący różne gatunki muzyczne.

Pierwszym z koncertów otwierających cykl “Estrada w Pawilonie” będzie koncert Legendarnego Afrojaxa – brutalnego, inwazyjnego i turpistycznego wokalisty, który w opiewaniu ohydy nie ma sobie równych w kraju, co potwierdzają liczni dziennikarze i menele spod śmietników. Na jego koncercie zobaczcie to, czego się odzobaczyć nie da, usłyszycie pieśni straszliwej tęsknoty i także podzielicie tą opinię. W programie występu artysty znajdą się utwory z jego trzech wydanych do tej pory solowych płyt, jednej jeszcze nie wydanej oraz przykre niespodzianki.

Dwa tygodnie później odbędzie się występ Kwiatu Jabłoni – bratersko-siostrzanego duetu folk-elektronicznego. W ich repertuarze dominują polskie, autorskie piosenki o intrygujących tekstach i porywającej warstwie muzycznej łączącej akustyczne instrumenty z elektroniką.

Drugi tydzień listopada rozpocznie koncert Leskiego. Jego drugi, autorski album “Miłość. Strona B.”, to jedenaście historii opowiadających o zakrętach, pułapkach i krawędziach miłości. Pierwsza płyta “Splot” była płytą marzyciela. “Miłość. Strona B.” jest opowieścią faceta, który nadal nie boi się marzyć, ale też mocno stąpa po ziemi. Inspiruje go codzienność, bo to w niej dzieją się najciekawsze i najbardziej emocjonujące rzeczy.

Poniżej harmonogram cyklu “Estrada w Pawilonie”

 1. Legendarny Afrojax – 10 października 2018, g. 20:00, Pawilon, ul. Ewangelicka 1
  Bilety: 20 zł do końca września / 25 zł od początku października / 30 zł w dniu koncertu
  dostępne na www.bilety24.pl oraz w kasie Kina Muza (ul. Masztalarska 8).
  Koncert tylko dla dorosłych.
 2. Kwiat Jabłoni – 26 października 2018, g. 20:00, Pawilon, ul. Ewangelicka 1
  Bilety: WYPRZEDANE
 3. Leski – 8 listopada 2018, g. 20:00, Pawilon, ul. Ewangelicka 1
  Bilety: 30 zł do końca września /35 zł do końca października /40 zł w listopadzie i w dniu koncertu dostępne na www.bilety24.pl oraz w kasie Kina Muza (ul. Masztalarska 8)

Estrada Poznańska to instytucja kultury i rozrywki działająca od ponad 60 lat. To także Kino Muza i Poznański Dom Tramwajarza. Estrada organizuje kwalifikujący do Oscarów® Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator, festiwal Cały Poznań Ukulele, cykl teatralny Dzieciaki na Piętrze, a od 2018 roku nowy muzyczny projekt w Scenie na Piętrze o nazwie beat2beat. Instytucja jest również organizatorem letnich wydarzeń kulturalnych, odbywających się w różnych dzielnicach Poznania. W tegorocznej edycji „Lata z Estradą” uczestniczyło niemal 40 000 osób.
Więcej informacji: www.estrada.poznan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here