The Magnettes w marcu w Poznaniu i Warszawie

0

Szwedzka grupa The Magnettes przyjedzie do Polski z dwoma koncertami. Zespół zagra 30 marca w warszawskim Pogłosie i 31 marca w poznańskiej Meskalinie.

The Magnetts pochodzą ze szwedzkiej miejscowości Pajala, liczącej 2000 mieszkańców, która znajduje się tuż przy granicy z Finlandią. W jego skład wchodzą Rebecka Digervall, Sanna Kalla i Tomas Backlund. Sami o sobie mówią, że grają “XXI-wieczny fuck pop”. Lubią wszystko to co dziwne i brzydkie, a w swoich tekstach mówią to, co myślą.

W 2015 zagrali w SXSW w Austin i podpisali kontrakt z wytwórnią DigSin, która w 2017 wydała ich debiutanki album “Ugly Youth”. Mają za sobą występy na festiwalach takich jak Eurosonic Noorderslag, Tallin Music Week, The Great Escape, Golden Melody czy podczas Summerfest. Singiel “Young and wild” został bardzo dobrze przyjęty w Szwecji i był jednym z dziesięciu najczęściej granych utworów w szwedzkim radiu.


Koncerty The Magnetts odbędą się 30 marca 2019 w klubie Pogłos w Warszawie i 31 marca 2019 w klubie Meskalina w Poznaniu.

Bilety i wydarzenia na FB:

Organizatorem imprezy jest Agencja Go Ahead.


Więcej o grupie na www.facebook.com/themagnettes.

?ANX LYRIC VIDEO?photo and edit: Martin Åhlin

Opublikowany przez The Magnettes Piątek, 4 stycznia 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here