The Dumplings z ostatnim koncertem w tym roku!

0
The-Dumplings

The Dumplings na jedynym koncercie w Warszawie w tym roku! Po niezwykłym występie na Open’er Park The Dumplings zdecydował się zagrać jeszcze raz. Tym razem duet zagra 25 września 2021 na Letniej Scenie Progresji w Warszawie.

W sprzedaży dostępne są dwa rodzaje biletów – Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19).

Fani The Dumplings mieli okazję zobaczyć formację na scenie w tym roku tylko raz, podczas Open’er Park. Po licznych prośbach Justyna i Kuba zdecydowali się na jeszcze jeden występ:

„Kochani, Nie jesteśmy w stanie zliczyć wiadomości, które dostaliśmy od Was po występie na Open’er Park, w których pytaliście nas o to, kiedy zagramy kolejny koncert…Długo się nad tym zastanawialiśmy, bo występ na Open’er miał być jedynym w tym roku. Ale postanowiliśmy nie być głuchymi na Wasze głosy, tym bardziej że nadal jeszcze nie wiemy kiedy powrócimy do regularnego koncertowania, dlatego wraz z Alter Art, organizatorem Open’er Park, podjęliśmy decyzję o zagraniu jeszcze jednego, wyjątkowego koncertu. Tym razem w Warszawie, 25 września na Letniej Scenie Progresji. Zapraszamy!”

– Justyna i Kuba

Więcej o The Dumplings:
https://www.facebook.com/TheDumplings

Blety na Alter Art:
https://alterart.pl/wydarzenia/the-dumplings

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj