[Webinar] Sennheiser Evolution Wireless Digital

0
Sennheiser-Evolution-wireless-Digital_webinar

Sennheiser w ramach cyklu SoundAcademy zaprasza na dwa spotkania online, które przybliżą nowy system Evolution Wireless Digital wszystkim zainteresowanym bezprzewodowym dźwiękiem. Pierwsze webinarium odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 12:30 czasu polskiego.

Jak zapowiadają organizatorzy, pierwsze spotkanie będzie poświęcone korzyściom, funkcjom i działaniu systemu. Na drugim, zaplanowanym na 14 września o 12:30, eksperci Sennheiser poruszą bardziej zaawansowane kwestie techniczne.

Jonas-Naesby Vincent-Tilgkenkamp Volker-Schmitt

Seminaria będą transmitowane na żywo, prowadzący Jonas Naesby, Vincent Tilgenkamp oraz Volker Schmitt chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Udział w webinarach jest darmowy, należy jednak wcześniej się zarejestrować na stronie: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_kiKU__dJTVy8O5sZvibqKA

„Evolution Wireless zapewni prostotę użytkowania podczas występów, pokazów, świadczenia usług lub rozmów podczas pracy w profesjonalnym spektrum UHF. Podczas naszych seminariów online przedstawimy system i pokażemy, jak łatwo jest skonfigurować mikrofony bezprzewodowe”

–  powiedział Volker Schmitt, manager ds. inżynierii aplikacji technicznych Sennheiser Pro Audio

evolution_wireless_digital

Podczas pierwszego seminarium uczestnicy dowiedzą się jak obsługiwać system EW-D i skonfigurować go za pomocą aplikacji, z uwzględnieniem wszystkich funkcji i korzyści oferowanych przez system. Drugie webinarium umożliwi szczegółowe spojrzenie na aplikację, ustawienia czułości audio i koordynację RF.

Seminaria będą prowadzone w języku angielskim.

Więcej szczegółów
Producent: https://sennheiser.pl
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Premiera! Sennheiser prezentuje Evolution Wireless Digital – zarządzaj systemem z telefonu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj