The Dumplings i Olga Bołądź we wspólnej walce z rakiem

0

Grupa The Dumplings promując akcję Rak’n’Roll Pijani Życiem opublikowała teledysk do piosenki przygotowanej w ramach akcji. Piosenka nosi tytuł “Dla nas”.

Dzisiaj ruszyła kampania Rak’n’Roll Pijani Życiem, wraz z którą do sieci trafił teledysk do nowego singla zespołu The Dumplings. Utwór stworzony dla Fundacji Rak’n’Roll opowiada o ludziach “pijanych życiem”, którzy silniej czują jego smak. Projekt powstał w ramach kampanii zachęcającej do przekazywania 1 procenta podatku na Fundację Rak’n’Roll. Reżyserem klipu jest aktorka Olga Bołądź, która debiutuje w tej roli.

Duet The Dumplings tworzą Justyna Święs i Kuba Karaś. Muzyka formacji oscyluje między elektropopem a ambitnym popem. Ich debiutancka płyta “No Bad Days” pochodzi z maja 2014 roku i została wyróżniona Fryderykiem. W listopadzie 2015 roku premierę miał drugi album zespołu “Sea You Later”, promowany singlem “Kocham być z Tobą”, który dotarł do 5. miejsca Listy Przebojów Trójki. Zespół nagrał utwór “Oddychasz” do audiobooka “Lśnienie”.
Informacje o zespole znajdziecie też na www.facebook.com/TheDumplings.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here