“Szesnastolatek”, czyli beztroskie lato Palmowskiego [VIDEO]

0

Lato, wakacje i totalna beztroska… Jeśli chcecie ją poczuć już teraz to posłuchajcie najnowszego kawałka od Palmowskiego.

Palmowski to niespodziewany powiew świeżości w stronę polskiej sceny hip-hopowej. Niskim i spokojnym głosem przekazuje w swoich utwarach kilka fundamentalnych zasad życia – łapanie chwili, miłość do całego świata i pełen chillout. Nierzadko łączy gatunki wplatając między rapowane wersy swój melodyjny wokal.

Twórca ma w dorobku dziewiętnastominutowy mini album “wakacje” wydany w październiku 2020, który jest pijanym i romantycznym wspomnieniem letnich wydarzeń z życia Palmowskiego, a 1 czerwca – Dzień Dziecka 🙂 – wydał singiel na nadchodzące lato.

„Szesnastolatek to piosenka o najlepszych latach mojego życia. Opowiada o tęsknocie za beztroskim upijaniem się w tłumie znajomych, zakochiwaniu bez pamięci i spontanicznych wyjazdach. Tęsknocie spowodowanej pandemią. Cały utwór otoczony jest atmosferą lata i wakacji – nostalgicznie, ale daje nadzieję na kolejne piękne przeżycia”

– tak sam autor mówi o swoim nowym kawałku

Słuchaj na platformach streamingowych: https://backl.ink/146300576

Więcej o artyście:
https://www.facebook.com/siematupalmowski
https://www.instagram.com/siematupalmowski
https://www.youtube.com/channel/UCN_ahlT_hbwsCYHQBEnlXtg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj