KONKURS: Robert Cichy Rework!

0

Weź udział w konkursie „Robert Cichy Rework” i wygraj publikację Twojej wersji utworu „Seize the day” na płycie artysty oraz nagrody rzeczowe o łącznej wartości ponad 5 000 zł!

Do wygrania są m.in.: gitara elektro – akustyczna od Baton Rouge, klawiatura sterująca M-Audio Keystation 88, akcesoria od König & Meyer, winyle, CD, merch Roberta Cichego oraz półroczne subskrypcje TIDAL!

UWAGA! Macie czas do 01.07.2021r.

CO ZROBIĆ BY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Pobierz track z wokalem, stwórz do niego własny aranż używając swojego ulubionego programu DAW. Następnie wybierz jedną z 2 opcji:

1.MIX
Zgraj swoją pracę w całości Z WOKALEM w formacie mp3 o wielkości max 20 MB i dodaj na stronie konkursowej używając przycisku „KLIKNIJ, ABY DODAĆ SWÓJ TRACK”, a następnie wciśnij czerwony przycisk “MIX”.

2. INSTRUMENTAL/VOCAL
Zgraj swoją pracę BEZ WOKALU w formacie mp3 o wielkości max 20 MB i dodaj ją na stronie konkursowej do zamieszczonej tam ścieżki wokalnej używając przycisków: „KLIKNIJ, ABY DODAĆ SWÓJ TRACK” oraz „INSTRUMENTAL/VOCAL”. Pamiętaj, że w tej opcji TWÓJ INSTRUMENTAL MUSI ZACZYNAĆ SIĘ OD TEGO SAMEGO MIEJSCA, CO ŚCIĄGNIĘTY TRACK WOKALNY, w przeciwnym razie wokal i muzyka nie będą do siebie pasować.


Muzyka Roberta Cichego to podróż po słowiańskim folku, amerykańskich preriach i zadymionych klubach Nowego Orleanu, z dłuższym postojem w Nashville i częstymi wizytami na imprezach hiphopowych.

Laureat Fryderyka w kategorii ALBUM ROKU / BLUES / COUNTRY za płytę „Smack” (2019), ponownie ma szansę na nagrodę w tej kategorii, tym razem za krążek „Dirty Sun” (2020). Przed rozpoczęciem działalności solowej, Robert jako gitarzysta, wokalista, kompozytor, producent udzielił się na blisko 70 płytach innych artystów. Współpracował m.in. z: Anią Dąbrowską, Anią Rusowicz, Urszulą Dudziak, Michałem Urbaniakiem, Smolikiem, Piotrem Ziołą i Julią Pietruchą. Ponadto był liderem zespołów Chilli oraz June, z którymi supportował Lennego Kravitz’a, N.E.R.D. i Jamiroquai.

Teraz, ten wszechstronny muzyk i kompozytor, umiejętnie łączący brzmienie gitar z różnymi gatunkami, zapowiada wydawnictwo z remiksami. Oprócz nowych elektronicznych utworów na płycie znajdzie się również remiks utworu „Seize the day” , który zwycięży w konkursie 2tracka!

Utwór „Seize the day” jest w Waszych rękach, powodzenia!

Szczegóły konkursu:
https://2track.pro/contests

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj