Ćwiczebny zestaw perkusyjny Tama True Touch Training Kit

0
Tama True Touch Training Kit
Tama True Touch Training Kit

Firma Tama przedstawia rewolucyjne narzędzie treningowe True Touch Training Kit, pozwalające perkusistom ćwiczyć po cichu w warunkach domowych z zachowaniem naturalnej, dynamicznej reakcji padów na siłę uderzenia!

Poszczególne elementy Tama True Touch Training Kit nie tylko oferują niski poziom głośności wymagany do ćwiczeń w domu, ale także pozwalają perkusistom na udoskonalanie techniki dokładnie tak, jak na prawdziwym, akustycznym zestawie perkusyjnym.

Tama True Touch Training Kit
Tama True Touch Training Kit

Jest to możliwe dzięki specjalnie opracowanym, wielowarstwowym padom, których sprężysta struktura zapewnia odpowiednie odbicie, imitując reakcję akustycznego naciągu perkusyjnego. Zestaw obejmuje stopę, trzy tomy oraz werbel, którego naprężenie można dowolnie regulować, by dopasować siłę odbicia do własnych preferencji i stylu gry.

Całość zawieszona jest na kompaktowej ramie Flush Frame, łatwej w montażu i demontażu, a także umożliwiającej ustawienie zestawu blisko ściany. Dzięki temu z True Touch Training Kit można ćwiczyć praktycznie wszędzie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

Więcej newsów TAMA Drums: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj