Stach Bukowski prezentuje “Lwa” w wersji live

0

Do sieci trafiła nowa wersja debiutanckiej piosenki zespołu Stach Bukowski. Tym razem macie okazję posłuchać “Lwa” w wykonaniu koncertowym.

Brawurowy “Lew” pojawił się niedawno na oficjalnym kanale wytwórni FONOBO Label. Nagrania dokonano podczas koncertu w kawiarni Prochownia Żoliborz w ramach cyklu Koncertowe ProchoCzwartki.

Utwór “Lew” jest drapieżny i beztroski w tym samym czasie, ma w sobie moc i młodzieńczą zuchwałość. Do oryginalnej wersji piosenki powstał bezpretensjonalny i radosny teledysk inspirowany latami dziewięćdziesiątymi dwudziestego wieku oraz wczesnymi dwutysięcznymi. W klipie muzycy noszą się zgodnie z ówczesną modą, grają na Pegasusie, opychają się popcornem i urządzają sobie domówkę.

Stach Bukowski to młody zespół z Olsztyna zakochany w muzyce retro, wychowany na piosenkach Zbigniewa Wodeckiego, Alicji Majewskiej i Anny Jantar. Gra rocka, ale inspiruje się również skrajnościami – muzyką klasyczną, rapem i polskim big beatem. Tworzą z rockandrollowym polotem i mają ucho do chwytliwych melodii. Szturmem wzięli wszystkie konkursy i przeglądy talentów, w których uczestniczyli. Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert odpowiada za precyzyjne gitarowe riffy. W takim składzie są nie do pokonania. Na scenie dają prawdziwego ognia a ich koncerty nasycone są beztroską energią i dobrą zabawą. Zagrali już wiele koncertów klubowych, teraz przyszedł czas na duże hale i sold outy.

Więcej o zespole na www.facebook.com/stachbukowski.

Najbliższe koncerty Stacha:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here