Sobel z wyczekiwanym debiutem „Pułapka na motyle”

0

Jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów tego roku! Pełnowymiarowy album „Pułapka na motyle” Sobla jest już dostępny w sprzedaży i w serwisach cyfrowych.

Po sukcesie EP-ki „Kontrast” artysta chętnie współpracował z różnymi krajowymi producentami.

“Tytuł to metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia jak długi czas minął od zdarzenia” komentuje Sobel

Debiut ten to przedstawienie nie tylko pasji Szymona do muzyki, lecz także lekkości zabawy formą. Nikt nie narzuca ram, w które autor „Imprezy” ma się wpasować, więc tym ciekawsza zapowiada się eksploracja materiału. Pomimo braku informacji na ten temat w trakcie promocji krążka, na materiale nie zabrakło gości. Young Igi, Oki oraz Gedz ubarwili materiał swoimi zwrotkami.

Sobel to aktualnie jeden z najszybciej rosnących artystów w Polsce. Muzyk, który na koncie ma dopiero jedną, wydaną 16 kwietnia płytę, już uplasował się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w Spotify w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa. Najnowszy singiel „Fiołkowe pole” dotarł do pierwszego miejsca karty na czasie YouTube. Muzyka Sobla trafia zarówno do słuchaczy undergroundowych, jak i mainstreamowych.

Więcej szczegółów:
https://universalmusic.pl
https://www.facebook.com/simonsobelofficial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here