Jubileuszowy Ibanez John Scofield 20th Anniversary Signature

0

Z okazji 20. rocznicy sygnatur z serii JSM Johna Scofielda, firma Ibanez Guitars przedstawia model JSM20TH-BK! Jako ulubiona gitara legendarnego gitarzysty, JSM charakteryzuje się ciepłym, czystym i dynamicznym brzmieniem.

Pierwsza sygnowana gitara wirtuoza jazzu powstała w 2001 roku. Był to Ibanez JSM100. Po niej pojawiały się kolejne, a teraz, 20 lat później, producent ogłasza wprowadzenie jubileuszowego modelu Johna Scofielda. Wszystkie znajdziecie: TUTAJ

Nowy Ibanez JSM20TH-BK posiada gryf z afrykańskiego mahoniu, który zapewnia bogactwo średnich i niski częstotliwości, a także hebanową podstrunnicę z jej szybką reakcją i pełnym wybrzmieniem.

Instrument został wyposażony w przetworniki JSM Special, za których pracę odpowiada trójpozycyjny przełącznik oraz dedykowane do każdego pickupa potencjometry Volume i Tone. Mamy także mostek Gotoh 510BN i strunociąg Gotoh GE101A i klucze tej samej marki.

Specjalną cechą nowego modelu jest podstrunnica typu Compound Radius, która rozszerza możliwości w obszarze harmonicznym, jak i pracę w wyższych pozycjach, a także mostek wykonany z mosiądzu i kości, gwarantujący optymalnie wyważone brzmienie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution

Poniżej prezentacja modelu Ibanez JSM20, który oczywiście nieco różni się od tegorocznej edycji m.in pickupami. W poniższym modelu zastosowane są Super 58:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here