Słuchaj artystów FL Studio na Spotify!

299
FL-Studio-Artists-Spotify

FL Studio to jeden z najpopularniejszych programów do produkcji muzycznej. Użytkownicy tego DAW-a, chętnie dzielą się swoją twórczością, dlatego też na platformie streamingowej Spotify, utworzona jest specjalna playlista, która właśnie została odświeżona. Sprawdźcie koniecznie!

FL Studio to bardzo popularny DAW przeznaczony nieco mniej do realizacji nagrań (choć również oferujący taką możliwość), a bardziej do produkcji muzyki z użyciem sekwencerów i wirtualnych instrumentów. Używany tak samo przez hobbystów, jak i profesjonalistów. Nie bez powodu znalazł się w naszym zestawieniu, które publikowaliśmy TUTAJ.

FL Studio 21

Warto także przypomnieć, że pod koniec ubiegłego roku, wypuszczona została jego najnowsza wersja, czyli FL Studio 21, która dostępna jest w kilku opcjach [kupicie go TUTAJ] a więcej szczegółów na jego temat znajdziecie także w naszej pubklikacji TUTAJ.

Jakie możliwości kryje w sobie ten DAW? Poradników i samouczków jest całe multum w sieci, ale chyba najlepszą wizytówką jest potężna playlista dostępna na Spotify!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.image-line.com
Dystrybutor: https://soundstation.pl