“Slow and Quiet” – Magda Kluz zapowiada debiutancką EP-kę

0

Do sieci trafił nowy singiel Magdy Kluz, wokalistki, która jako pierwsza dołączyła do projektu FONOBO Pitcher. Piosenka “Slow and Quiet” zapowiada debiutancką EP-kę artystki pt. “Akweny”.

Już wkrótce poznamy datę premiery debiutanckiej EP-ki pt. “Akweny”, ale zanim to nastąpi, artystka proponuje posłuchać jej najnowszego singla pt. “Slow and Quiet”. Eterycznego i wzruszającego utworu skierowanego do wszystkich wrażliwców (ale nie tylko), do którego powstało subtelne jak sama Magda lyric video.

Magda Kluz to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Pochodzi z Cieszyna, w którym uczęszczała do szkoły muzycznej i o mały włos nie została flecistką. Flet zamieniła na gitarę i odkryła pasję do pisania piosenek. Debiutowała jako połowa duetu SEALS, z którym wystąpiła m.in. na Enea Spring Break Festival, Netia Off Camera i AlterFeście. Została finalistką konkursów Skoda Auto Muzyka i Moico Enjoy Music. W nowym, solowym projekcie połączyła szczere i osobiste teksty z organicznym, gitarowym brzmieniem, które jest najbliższe jej sercu.

Więcej o artystce na https://www.facebook.com/MagdaKluz.music

Informacje o akcji FONOBO Pitcher znajdziecie poniżej:

FONOBO Pitcher – wytwórnia FONOBO Label rusza z akcją dla młodych artystów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here