DW prezentuje nowe wykończenie inspirowane samochodami sportowymi

0

Firma Drum Workshop dodała nowe wykończenie dla bębnów z wielokrotnie nagradzanej linii Design Series. Metaliczne wykończenie Steel Grey inspirowane jest samochodami sportowymi.

Ceniona nie tylko przez profesjonalistów linia bębnów DW Design Series doczekała się nowego wykończenia. Od niedawna instrumenty dostępne są w bardzo trwałym stalowo – szarym, utwardzanym promieniami UV lakierze. Nowy kolor zainspirowany jest najnowszymi projektami samochodów sportowych i został zaakceptowany zarówno przez artystów, jak i fanów DW.

„Design Series to nasz punkt wyjścia do świata DW Drums i, co trzeba zaznaczyć, jest to świat, który aż prosi się o nowe odkrycia. Technologia HVLT Shell zapewnia instrumentom z tej serii poważną dźwiękową przewagę, a wciąż opracowywane nowe wykończenia oraz specjalne bębny sprawiają, że nigdy nie wiesz, jakie niespodzianki będą następne!” – komentuje Scott Donnell, globalny wiceprezes ds. Marketingu DW

Bębny z Design Series mimo stosunkowo niewysokiej ceny oferują perkusistom profesjonalne funkcje i wysoką jakość wykonania. Do produkcji instrumentów użyto amerykańskiego klonu o tej samej jakości, jak w najwyższej klasy zestawach DW Collectors Series.
W tym przypadku jednak producent zdecydował się na użycie grubszych niż zazwyczaj warstw drewna, dzięki czemu udało się wyprodukować instrumenty nie wymagające zastosowania ringów wzmacniających krawędzie.

Znajdziemy tu m.in. korpusy wykonane w innowacyjnej technologii HVLT, chromowany hardware, system True Pitchodlewane claw-hooki bębna basowego czy poduszkę do wytłumienia centrali. Ponadto zestawy wyposażono w naciągi firmy Remo– Powestroke 3 na basie oraz Ambassador na tomach i floor tomie.

Więcej szczegółów:
Producenthttp://www.dwdrums.com/
Dystrybutorhttps://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here