SHIMB – czyli muzykować jak mrówki. Jedyny w swoim rodzaju koncert w Gdańsku

0

JAZZ by JEPPSEN – wiecie co to? Wstydźcie się, jeśli nie. Firma JEPPSEN z okazji swojego 10-lecia przygotowała niesamowity, muzyczno – wizualny koncert, który powali was na kolana.

Symbiotyczność tworzenia (Symbiosity of Creation) – to projekt inspirowany mrówkami farmerkami, a jego efekt będziecie mogli usłyszeć i zobaczyć na żywo w gdańskim klubie Stary Maneż. W tworzeniu tej symultanicznej hybrydy dźwiękowej udział biorą: Ireneusz Wojtczak, Marcin Masecki, Zespół JAAA (Kamil Pater i Marek Karolczyk, Miron Grzegorkiewicz). Budowa, życie wewnątrz instalacji oraz nie-ludzka część dźwiękowa: Atta sexdens (mrówki farmerki). Budowa instalacji – specjalnego mrówczego habitatu: Elvin Flamingo. Infer – Patryk Chyliński, Radosław Deruba.

Cały opis występu jest tak zagmatwany i niespotykany, że ciężko jest go opisać w kilku słowach. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów wejdźcie na stronę koncertu na www.starymanez.pl – myślę, że warto 🙂

Na koncert SHMIB – Symultaniczna Hybryda Muzyki Improwizowanej z Bioartem zapraszamy już 26 kwietnia 2017 o godzinie 19:00 do klubu Stary Maneż w Gdańsku.

Bilety w cenach od 40 zł do kupienia na www.interticket.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here