Największe wydarzenie dla twórców branży muzycznej i przedstawicieli biznesu eventowo – rozrywkowego w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej – tak przeczytacie na stronie SeaZone Music & Conference. Czy warto w to uwierzyć? Oj warto!

Nie dlatego, że wydarzenie dzieje się w ukochanym przez wszystkich nadmorskim kurorcie i to w idealnym czerwcowym terminie. Zaufajcie mi na słowo, to jest w tym przypadku kompletny detal. Tutaj chodzi o projekt, podczas którego dokonano czegoś niebywałego! O projekt, który w niesamowity i porywający sposób połączył cztery, z pozoru niepołączalne dziedziny – konferencje, scenę nowych trendów muzycznych showcase, targi i warsztaty oraz imprezy klubowe. I wszystko to będzie działo się na skądinąd niewielkim terenie Sopotu.

Wiecie równie dobrze jak my, że takie wydarzenie nie dzieje się często. Będąc ludźmi “z branży”, niejednokrotnie latami bijecie się o kontakty, szeroko – zakresową wiedzę i przysłowiowy “knyf”, jak to wszystko zebrać do… no właśnie. I w tym sęk, nic nigdy nie jest podane na srebrnej tacy. O to wszystko trzeba się postarać, zdobyć samodzielnie. A dzięki SeaZone Music & Conference zyskacie możliwość spotkania profesjonalistów z branży muzycznej, poszerzycie wiedzę z zakresu edukacji, managementu, technologii, sztuki i… dostaniecie szansa na świetną zabawę w czasie imprez klubowych, które jej towarzyszą. Pamiętajcie jednak, że SeaZone to przede wszystkim platforma networkingowa.

Ale wystarczy tego wstępu. Cała impreza dzieli się na kilka wcześniej wspomnianych kategorii:

Dyskusje panelowe, podczas których porozmawiacie m.in. o świecie współczesnej muzyki – o technologiach i innowacjach, zagrożeniach, jakie mogą was czekać w branży. Nauczycie się, jak od podszewki stworzyć festiwali muzyczny, jak stworzyć i zarządzać klubową marką lub jak być menedżerem w XXI w. A to i tak kropla w morzu zapowiadanych tematów. Podczas dyskusji panelowych zyskacie również wyjątkową okazję do nawiązania kontaktów.

SeaZone Showcase Festiwal – to zupełna nowość w programie festiwalu. W ramach Showcase zobaczycie nie tylko znanych artystów w całkowicie nowych odsłonach, ale poznacie również nieznanych dotychczas muzyków, którzy podczas imprezy zyskają szansę na debiut. To doskonała okazja na świeże pomysły i nowe brzmienia. W ramach projektu na scenie pojawią się m.in. Low Roar, Daria Zawiałow, Coals, BeMy, Lilly Hates Roses, WU, Ted Nemet, The Fruitcakes, Niemoc, einarIndra, 57 (Oh Chill), O.S.T.R., Mr.Silla (Islandia), Rosalie., Salk, Wurffel (Estonia), Ba. (Litwa), Łagodna Pianka, MajLo.

Warsztaty muzyczne połączone z targami to temat dla osób zajmujących się własnoręcznym tworzeniem muzyki. W przeciągu dwóch dni będziecie mogli wziąć udział w wykładach, prezentacjach, warsztatach i pokazach sprzętu muzycznego z praktycznie każdej kategorii, nie ważne, czy zajmujecie się home recordingiem, macie spore studio, miksujecie. Będziecie mieli okazję przetestować i porównać produkty ponad 40 liczących się na rynku marek, m.in. Novation, KRK, SSL, Cakewalk, Pioneer, Roland, Ableton, UDG, Genelec, AKAI, M-Audio, ADAM Audio i wieeeelu innych.

I tu nadchodzi czas na coś, co pozwoli wam odsapnąć i jakoś uspokoić przepełnione zdobytą wiedzą głowy.

SeaZone Nocą, czyli wieczorna część festiwalu, podczas której posłuchacie na żywo znanych artystów z różnych gatunków – zaczynając na hip-hopie, a na undergroundzie kończąc. Każdy event odbędzie się w najbardziej znanych sopockich klubach – Sfinks 700, Tan, Mewa Towarzyska, Big Boat, Dream Club, Ego, Wtedy, Spatif, Scena, Unique, Atelier, Hah.

Naprawdę nie chcę, żeby ten tekst pełen był tylko ochów i achów, ale nie bardzo mi się to udaje i sama wiem, że takiej okazji jak ta, nie przegapię na 100%.

SeaZone Music & Conference odbędzie się w Sopocie w dniach 8-10 czerwca!

Aktualnie w sprzedaży jest już druga pula biletów w cenie 49 zł. Kupicie je na www.biletomat.pl/bilety/portobello.

Po jeszcze więcej szczegółów wejdźcie koniecznie na www.seazonesopot.pl oraz www.facebook.com/seazonesopot.

Nie ma wymówek. Po prostu nie ma. Tu jest wszystko – masa wiedzy, możliwości, okazji i jodu z cudownego nadmorskiego powietrza.

https://www.youtube.com/watch?v=AUFfK-cgWsc

1 KOMENTARZ

  1. […] Bilety w cenach 140zł i 220zł kupicie na www.biletomat.pl/konferencje/seazone-konferencja-showcase-warsztaty-targi-4999/. Ceny te dotyczą drugiej puli biletów i obowiązują do 15. maja. Bilet na konferencję (wybrany dzień lub karnet dwudniowy) umożliwia uczestnictwo w panelach dyskusyjnych, warsztatach oraz #showcasefestiwal Więcej o Seazone Music & Conference znajdziecie na www.uptone.pl/wydarzenie/seazone-music-conference-2017 oraz www.facebook.com/seazonesopot. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here