Sevdaliza jeszcze w tym roku w Warszawie

0

Kontrowersyjna irańska wokalistka i autorka tekstów, Sevdaliza, przyjedzie do Polski, by już 22 listopada zagrać w warszawskim Palladium.

Połączenie autorskich tekstów artystki, nawiązujących do najważniejszych filozoficznych dzieł, poruszających przede wszystkim temat ludzkich emocji i seksualności z czerpiącą z wielu gatunków muzyką tworzy specyficzny, odrębny świat, do którego wokalistka zabiera publiczność podczas każdego występu na żywo.

Sevdaliza zadebiutowała w 2014 roku singlem “Backseat Love”. Jej muzyczną działalność poprzedziła wcześnie zakończona kariera sportowa, Sevdaliza po przeprowadzce do Holandii trafiła do reprezentacji koszykarskiej.

Już jej pierwszy singiel po udostępnieniu w sieci przykuł uwagę (wtedy jeszcze wąskiej) grupy odbiorców, którzy natychmiast docenili głęboki głos wokalistki, połączony z triphopowymi bitami. Od tamtej pory Sevdaliza wydała trzy EP-ki i jeden długogrający album – “ISON”. Na koncie ma również dobrze przyjęty singiel “Haunted”, nagrany ze STWO. Jej najpopularniejszy do tej pory utwór, “Human”, jako jeden z niewielu klipów artystki zebrał już ponad 12 milionów odtworzeń – każde video powstałe do muzyki Sevdalizy to osobna historia, do której przykłada szczególną wagę.

Koncert Sevdalizy odbędzie się 22 listopada o godzinie 19:00 w klubie Palladium w Warszawie!

Sprzedaż biletów na koncert rozpoczyna się w piątek, 14 września o godzinie 10:00. Bilety do kupienia na: www.go-ahead.plwww.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketmaster.plwww.ticketclub.plwww.palladium.pl oraz sklepach sieci  EmpikMedia Markt i Saturn. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Go Ahead.

Informacji o koncercie szukajcie też na www.facebook.com/events/506016599872326.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj