Muchy wracają do świata żywych! Zapraszamy na „Xerroromans” Tour

0

Jeden z najważniejszych polskich albumów rockowych ubiegłej dekady znów zabrzmi na żywo! Po fenomenalnych epizodach na letnich festiwalach Muchy zagrają w największych polskich miastach debiutancki krążek „Terroromans”!

Występ – niespodzianka na kwietniowym Spring Breaku, koncerty na scenach Open’er Festivalu oraz OFF Festiwalu, a także reedycja „Xerroromans” uzupełniona o całkiem nową piosenkę – Muchy triumfalnie wraca do gry. Michał Wiraszko, Piotr Maciejewski i Szymon Waliszewski (po długiej przerwie zespół koncertuje w oryginalnym składzie) przypominają o swojej pierwszej płycie, która odbiła się szerokim echem wśród słuchaczy i dziennikarzy.

Jakub Radkowski ze Screenagers pisał jedenaście lat temu: „Terroromans” jest kulturowym wydarzeniem. Dla mnie i dla wielu moich znajomych wręcz o niesamowitej randze. Wtórował mu Tomasz Waśko z Porcysa, dodając, że: siła krążka poznańskich  muzyków tkwi bowiem między innymi w tym, że spełnia on oczekiwania bardzo
różnych odbiorców. Dziś, po takim czasie, piosenki takie jak „Najważniejszy dzień” czy „Miasto doznań” wciąż pozostają aktualne, elektryzując nie tylko publiczność znającą wcześniej zespół.

W ramach jesiennej trasy koncertowej Muchy odwiedzą sześć miast:

18.11 – Wrocław
30.11 – Sopot
01.12 – Poznań
02.12 – Warszawa
13.12 – Łódź
14.12 – Kraków

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/Muchyband.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here