Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox w kwietniu w Starym Maneżu

0

Po ogromnym sukcesie ubiegłorocznych koncertów Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox wracają do Polski ze swoim vintage’owym twistem połączonym ze współczesnymi piosenkami pop!

Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox, uwielbiany przez polską publiczność kolektyw, wraca do Polski z czterema koncertami. Przyjazd grupy to rezultat wcześniejszych koncertów w naszym kraju, które cieszyły się ogromną popularnością i wypełniały kluby po same brzegi.

Kim właściwie są Scott Bradlee’s Postmodern Jukebox? Wyobraźcie sobie hity Beyonce, Britney Spears czy Bruno Marsa w aranżacji, jakiej nie powstydziliby się: Louis Armstrong, Ella Fitzgerald, Judy Garland czy Nina Simone, a całości towarzyszy akompaniament porywającego mini-big bandu, którego brzmienie przywodzi na myśl Benny’ego Goodmana. Postmodern Jukebox, to stale rosnący kolektyw, który aktualnie liczy 70-ciu zmieniających się członków. Jak określił to NPR, grupa Postmodern Jukebox „przerobiła na styl retro 40 najpopularniejszych obecnie hitów”. Najpopularniejszą pozycją (ponad 37 mln wyświetleń!) na ich YouTube jest wersja rockowego hitu Radiohead „Creep”, którą zamienili w przepiękną balladę. Magazyn People okrzyknął ją jedną z “9 Best Viral Cover Videos of 2015”. Najnowszym utworem Postmodern Jukebox jest jazzowa, nawiązującą do Rata Packa, wersja utworu Bruno Mars „That’s What I Like”.

Koncert SCOTT BRADLEE’S POSTMODERN JUKEBOX odbędzie się 29 kwietnia o godzinie 19:00 w klubie Stary Maneż w Gdańsku.

Bilety w cenie od 129 zł dostępne na www.LiveNation.plwww.interticket.plwww.kupbilecik.pl i www.eventim.pl.

Więcej o wykonawcach na www.facebook.com/postmodernjukebox.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here