Synergy Amps dostępne w Polsce!

0

Ile razy byliście w sklepie i spoglądaliście z zazdrością na lampowe wzmacniacze gitarowe za grube tysiące? Frustrujące, prawda? Dziś nasz świat się zmienił, bo na polski rynek wchodzi firma Synergy Amps, a jej dystrybutorem jest FX Music Group! Poznajcie zatem modułowe wzmaki za normalne pieniądze!

Ta wiadomość zelektryzowała nas po pachy! I choć poznaliśmy możliwości tej młodej marki dzięki targom NAMM Show 2017, to jednak nie mieliśmy zbyt wielkich nadziei, że Polacy będą mieli szansę zdobyć lampowy sprzęt za naprawdę normalną kasę.

Synergy Amps to firma, która postawiła już nie tylko na jakość swoich produktów i ich wyjątkowe brzmienie. Niemalże każdy producent próbuje przecież dotrzeć do nas, odbiorców, wyjątkowością swojego sprzętu. Synergy postawiło również na tzw. stosunek jakości do ceny.
I trzeba przyznać, że z pierwszych informacji, wejście na polski rynek zapowiada się wręcz oszałamiająco.

W zasadzie zawsze, butikowe wzmacniacze kosztują grubą kasę. Za mały lampowy, ręcznie wykonany sprzęt musimy zapłacić 4, 5, a i czasem 10 tysięcy złotych. Wszystko dlatego, że firmy nie idą na kompromisy w procesie produkcyjnym i ładują we wzmacniacz wszystko co najlepsze, a tym samym najdroższe, nie zważając często na rzeczywiste potrzeby klientów.
Synergy Amps o kompromisach pomyślało i tworzy modułowe wzmacniacze, których sercem są lampy i podzespoły z różnych półek cenowych. Modyfikują sprzęt tak, by przy zachowaniu rozsądnej ceny uzyskać jakość brzmienia i oczywiście wykonania, na niebywale wysokim poziomie. Tak w skrócie można opisać firmę, która właśnie weszła na polski rynek.

Dystrybutorem i głównym przedstawicielem marki Synergy Amps została firma FX Music Group, oferująca całą gamę instrumentów i akcesoriów od prawa do lewa. Zatem dwie świetne wiadomości w jednym – Synergy Amps i FX Music. Połączenie wręcz optymalne… Dokładnie tak samo jak wzmacniacze, które brzmią i wyglądają równie dobrze, jak cena którą trzeba za nie zapłacić.

Na opis wzmacniaczy Synergy przyjdzie już niebawem czas, a teraz zapraszamy do wstępnego zapoznania się z ofertą na poniższych stronach. Miłej lektury i planów zakupowych 🙂 A może napiszecie, który najbardziej Was interesuje, hmm?

Więcej info:
Producent: www.synergyamps.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj