Scorpions odwołują koncerty!

0

Zespół Scorpions zmuszony był odwołać część amerykańskiej trasy koncertowej z powodu niedyspozycji wokalnej wokalisty, Klausa Meine.

Frontman grupy podczas niedawnej wizyty u laryngologa usłyszał słowa, których boi się każdy śpiewak – “musisz oszczędzać głos”. Zlekceważenie zalecenie mogłoby stać się przyczyną stałego uszkodzenia strun głosowych i w konsekwencji całkowitej niemożności śpiewu. Ostatnio o podobnej sytuacji głośno było w przypadku brytyjskiej piosenkarki Adele.

Zespół sprawy nie zbagatelizował, na oficjalnym profilu publikując komunikat – Nienawidzimy rozczarowywać naszych fanów i mamy nadzieję wkrótce wrócić do Ameryki, ale na razie nie mamy innego wyjścia i musimy odwołać koncerty.

Scorpions na 1 grudnia planowało występ w hali Ergo Arena w Trójmieście. Trzymajmy zatem kciuki, żeby Klaus Meine do tej pory powrócił do zdrowia.
Więcej o koncercie w Euro Arenie znajdziecie na uptone.pl/muzyka/scorpions-zagraja-w-polsce.

Grupa Scorpions to hardrockowa legenda. Kapela sprzedała w czasie swojej kariery ponad 50 milionów płyt. Ostatni studyjny longplay bandu to “Return To Forever” z 2015 roku.
Więcej o zespole i wydarzeniu znajdziecie na www.facebook.com/Scorpions.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here