Epiphone Masterbilt Century już dostępne w Polsce

0

Epiphone Masterbilt Century, to obłaskawione na całym świecie instrumenty w świetnych wykończeniach i ze wspaniałymi walorami akustycznymi. Długo wyczekiwana chwila właśnie nastąpiła i gitary z serii Masterbilt dostępne są już w Polsce.

Informację tą ogłosił na swej stronie polski dystrybutor marki Epiphone, firma Lauda-Audio. Seria Masterbilt znana jest już chyba wszystkim gitarzystom. Dzięki takim modelom elektro-akustycznym jak Epiphone AJ-45, DR-500MCE czy EEF-500RCCE, instrumenty serii Masterbilt były długo wyczekiwane nie tylko w naszym kraju. Gitary wyprodukowane zostały w całości z litego drewna oraz wykończone w technologii PLEK. Epiphone Masterbilt Century, to przede wszystkim wyjątkowe elektro-akustyczne Archtopy, wyglądające jak pierwsze gitary tego typu z lat 30-tych. Spośród model zasługujących na największą uwagę można wyróżnić OLYMPIC, ZENITH Classic oraz DE LUXE Classic – w wykończeniu klasycznym z F-hole, czyli z jazzowymi „efami”.

Więcej informacji znajdziecie na polskiej stronie producenta www.epiphone.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here