Robert ‘DrySkull’ Krawczyk w najnowszym singlu “Wszystko Jest Wszystkim”

0

Robert Krawczyk, znany w kręgu muzycznym jako DrySkull opublikował w sieci trzeci autorski singiel! Piosenka nosi tytuł “Wszystko Jest Wszystkim”.

Piosenka “Wszystko Jest Wszystkim” zapowiada solowy album pod tytułem “OD:DO”. Album ten, w całości skomponowany, napisany i wyprodukowany przez Roberta Krawczyka, trafi do słuchaczy jeszcze w tym roku.

„To piosenka o nas. To zbiór myśli, jaki przyszedł mi do głowy podczas pewnej magicznej podróży na Mazury. Połowę tekstu napisałem jadąc w nieznane, drugą zaś, wracając do siebie. W dobie wszechobecnego podziału utwór ten nawołuje do zjednoczenia. Ponieważ głęboko wierzę w to, że wszyscy jesteśmy jedno” – mówi artysta.

Utworowi towarzyszy teledysk będący relacją z koncertu, który został nagrany w trakcie pierwszego uderzenia pandemii, w czerwcu 2020 r.

Roberta Krawczyka publiczność może kojarzyć ze współpracy z czołówką polskich wykonawców rozrywkowych. Mrozu, Sokół, Dawid Podsiadło, Lanberry to tylko niektórzy z artystów, z którymi współpracował muzyk.

Więcej o artyście na https://www.facebook.com/DrySkull

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here