Public Image Limited i John “Rotten” Lydon podczas festiwalu w Jarocinie 2018

422

Już w drugim tygodniu lipca odbędzie się kolejna edycja festiwalu w Jarocinie. Pierwszą gwiazdą imprezy będzie zespół Public Image Limited. To jednak nie koniec dobrych wieści dla fanów Johna “Rottena” Lydona.

John “Rotten” Lydon, legendarny wokalista Public Image Limited i Sex Pistols oraz Wojtek Mazolewski, czołowy polski instrumentalista i jazzman będą ambasadorami tegorocznej edycji festiwalu w Jarocinie. I tu elektryzujące info dla fanów PIL – Rotten będzie przewodzić imprezie! Uczestnicy mogą liczyć na koncert Public Image Limited (PIL), projekty specjalne i projekcje filmowe, spotkania literackie i panele dyskusyjne. A Jarocin Festiwal, który w latach 80. dał rodowód polskiemu punk rockowi uhonoruje Johna Lydona a.k.a. Johnny Rotten, ojca chrzestnego gatunku.

Cała impreza odbywać się będzie w dniach 13-15 lipca.

Bilety w przedsprzedaży kosztują 179 z (w dniu imprezy 199). Sprzedaż biletów na poszczególne dni Festiwalu uruchomiona zostanie dopiero na miesiąc przed Festiwalem, po ogłoszeniu całego programu z podziałem na dni. Bilety 1-dniowe będą w cenie 149 zł.

Więcej info o festiwalu znajdziecie na www.facebook.com/JarocinFestiwalOfficial.

MOTYW: ROTTENKoncert Public Image Limited (PIL), projekty specjalne i projekcje filmowe, spotkania literackie i panele…

Opublikowany przez Jarocin Festiwal na 9 lutego 2018