“Jak Bonnie i Clyde” to kolejny singiel z płyty “Miód i Dym”, którą Anita Lipnicka & The Hats wydali w 2017 roku. Tym razem krążek reprezentować będzie duet nagrany z Tomkiem Makowieckim.

Kompozycja zatytułowana “Jak Bonnie i Clyde” w rozgłośniach radiowych pojawi się 12 lutego, ale w sieci jest dostępna już od kilku miesięcy.

“Piosenka „Jak Bonnie i Clyde” to duet miłosny. Nie chodzi tu jednak o miłość szaloną, ślepą, naiwną czy romantyczną, taką w malignie zauroczenia, lecz o tę dojrzałą, „po przejściach”, zmęczoną życiem nieco – miłość w fazie utraty złudzeń. Kiedy dwoje ludzi przejrzało już siebie na wylot, zrzuciło maski… Nie prowadzą już żadnej gry, nie udają lepszych, ładniejszych niż są naprawdę. Zaszli razem zbyt daleko, by z tej podróży zawrócić, albo zacząć od nowa… A droga przebyta wspólnie jest, być może, dłuższa niż ta, która jeszcze przed nimi. Mimo to, pragną razem dojść do końca. Jest w tej historii jakaś bolesna intymność i jakaś ostateczność… Jednak także przesłanie, iż prawdziwa relacja zaczyna się tam, gdzie kończą się nierealne wyobrażenia, oczekiwania wobec siebie, i życia ogólnie.” – tak o piosence mówią jej twórcy.

Album “Miód i dym” ukazał się w listopadzie 2017 roku. Na płycie znalazł się m.in. utwór “Ptasiek”. To szósty solowy album Anity Lipnickiej, nagrany z zespołem The Hats.

Więcej o Anicie Lipnickiej znajdziecie na www.facebook.com/AnitaLipnicka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj