Ptakova z debiutanckim albumem „Suma wszystkich dźwięków”

0

Do sieci trafia debiutancki album Ptakovej. Na krążek „Suma wszystkich dźwięków” składać się będzie trzynaście historii – każdy z utworów to zapis osobistych emocji, myśli i przeżyć.

Oficjalna premiera albumu odbędzie się 6 listopada 2020. A na kanale YouTube artystki, możecie obejrzeć już singiel Labirynty z debiutanckiej płyty:

W 2015 roku w Katowicach Ptakova stworzyła wspólnie z Maćkiem Sawochem duet SOXSO. Rok później grupa wystąpiła na scenie Open’er Festivalu. Ptakova ma na koncie kilka kolaboracji, w tym między innymi z Miuoshem, Jordahem czy Pioną. Jednym z najpopularniejszych utworów, w którym miała swój gościnny udział jest „Lawina” stworzona wspólnie z duetem Piona. Klip do tego utworu został obejrzany już ponad 800 tysięcy razy.

W 2019 roku Ptakova rozpoczęła współpracę nad płytą z Markiem Dziedzicem, który jest producentem albumów takich artystów jak Sorry Boys, Mela Koteluk czy Artur Rojek. Pierwszym owocem współpracy z Dziedzicem był singiel „Kastaniety”. 12 utworów na albumie „Suma wszystkich dźwięków” to produkcja Marka Dziedzica, natomiast 13, zatytułowany „Bez nas” gościnnie wyprodukował Kuba Karaś z The Dumplings.
Nad tekstami Ptakova pracowała wspólnie z Jackiem „Budyniem” Szymkiewiczem z Pogodno. Budyń współtworzył z Ptakovą tekst m.in. do utworu „Corazon”.

Ptakova żyje w zgodzie z naturą. Naturą otacza się nie tylko na okładce albumu, ale również w domu. Jej pokaźna kolekcja zielonych roślin liczy około 80 okazów!
Sport to jej drugie imię. Kiedyś zawodowo zajmowała się fitnessem. Od trzech lat jest fanką ekstremalnej jazdy rowerowej. Nie rozstaje się z enduro. Każdą wolną chwilę poświęca na sport.

W chwilach wolnych od tworzenia i jazdy rowerowej zagłębia tajemnice medycyny naturalnej, tworzy naturalne kosmetyki i wykorzystuje w kuchni dary natury.
„Suma wszystkich dźwięków” wydana zostanie w ekologicznym opakowaniu, aby zużyć jak najmniejszą ilość plastiku!

„To mój pamiętnik, moje emocje, głowa i serce. To suma ostatnich lat przyodziana w wielobarwne słowa oraz dźwięki. To lekcja i niezwykła przygoda, którą przeżyłam i przeżywać będę za każdym razem, gdy odsłuchacie zawartych na tej płycie historii.” – mówi Ptakova.

Tracklista:

1. Filozoficzny kamień
2. Wiór
3. A gdybym
4. Telebimy kłamstw
5. Suma
6. Labirynty
7. Corazón
8. Za dużo słów
9. Siksa i dama
10. Panna Cotta
11. Kastaniety
12. Wiosenny deszcz
13. Bez nas (prod. Kuba Karaś)

Posłuchaj albumu w serwisach cyfrowych:
https://ptakova.lnk.to/SWD

Więcej o artystce:
https://www.facebook.com/PtakovaMusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here