Psychiczne Spa – Max Mularczyk z nowym singlem! [VIDEO]

0

Z lekkim opóźnienie ale spieszymy z informacją o nowym singlu Maxa Mularczyka, którego premiera miała miejsce pod koniec czerwca. “Psychiczne Spa”, bo o nim mowa, to  dynamiczna i wpadająca w ucho piosenka, która z pewnością przypadnie Wam do gustu. Zapraszamy do słuchania!

Jak komentuje sam artysta: Utwór „Psychiczne Spa” ma charakter lekko ironiczny, tańczę w nim jak mi się zagra, jestem podporządkowany i stale obserwowany. Tak wygląda moja codzienność w związku i mimo, że jestem kłębkiem nerwów i mam już dość, boję się sprzeciwić. To wszystko sprawia, że marzę o resecie i wewnętrznym psychicznym spa. 

Piosenka ma zdecydowanie współczesne brzmienie, jest dynamiczna i wpadająca w ucho. Słowa napisała Daria Ryczek-Zając (Daria ze Śląska), muzykę skomponował Max Mularczyk a za produkcję odpowiada Kuba Dąbrowski. 

Max-Mularczyk-Psychiczne-Spa

Max Mularczyk to urodzony na Śląsku wokalista, pianista i prawnik. Zaczynał od Bacha, którego porzucił na rzecz popu. Grywał w zespołach, akompaniował, ma na swoim koncie kilka festiwali i parę zagranych wesel… Najlepiej czuje się przy pianie, tworząc melodie z których powstają piosenki. W poszukiwaniu inspiracji często sięga do poezji. 

Co słychać o Maxa?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj