Pearl Reference One – w dążeniu do doskonałości!

276
Pearl-Reference-One

Seria bębnów Reference One to jedna z nowości Pearl Drums na rok 2023, która skupia w sobie wszystko, czego do tej pory mogliśmy doświadczyć i z czym kojarzyliśmy zestawy perkusyjne tej marki, będąc swoistą kulminacją wieloletniego dążenia do doskonałości.

Perkusje z serii Pearl Reference One zostały zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom profesjonalnych perkusistów, kładąc nacisk na wszechstronność, projekcję i bogactwo brzmienia.

Pearl-Reference-One_Set

Korpusy bębnów to hybrydowe połączenie drewna klonowego z warstwami brzozy i afrykańskiego mahoniu – w różnych kombinacjach i grubościach w zależności od rodzaju bębna, aby wydobyć jego esencję. Brzmieniowo mają one zapewniać doskonałe zrównoważenie ciepła, głębi i czułości na artykulację, dopasowując się do każdego stylu gry czy gatunku muzycznego.

Pearl-R2-Air-Suspension-System

Warto podkreślić, że tegoroczne perkusje Pearl Reference One wyposażone są w najnowszy, autorski system zawieszenia tomów R2 Air Suspension System, będący przełomem w sposobie montowania bębnów z zapewnieniem optymalnego wybrzmienia.

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com
Dystrybutor: www.silesiamusiccenter.pl