Premiera! Kozyrska x Sieczak w nowym singlu „Powroty”

0

“Powroty” to ostatni singiel duetu Kozyrska x Sieczak, zapowiadający debiutancki album „Nowe Niebo”. Towarzyszy mu zjawiskowy klip w reżyserii Mateusza Białęckiego.

Jak komentują sami muzycy, przy jego tworzeniu sięgnęlęli po lekko psychodeliczne, gitarowe brzmienia oraz spokojne i melancholijne harmonie wokalne. Utwór spowija hipisowski nastrój, który nadaje mu błogą, beztroską atmosferę. Piosenka opowiada o nieustannym wracaniu do początku, poszukiwaniu prawdziwego “ja” i życiu w zgodzie z samym sobą.

Do singla powstał zjawiskowy obraz w reżyserii Mateusza Białęckiego. Ten klip to efekt niezliczonych skoków do wody, długich planów zdjęciowych oraz wytężonej pracy wspaniałej ekipy ludzi. Przepiękne lokacje oraz nieprzewidywalne warunki na planie nadały teledyskowi onirycznego charakteru.

“To dla nas bardzo osobisty i emocjonalny utwór, dlatego też tak wyjątkowy i ważny. Ogrom pracy, emocji i zaangażowania by oddać dzisiaj w Wasze ręce coś szczególnego. Poczujcie klimat utworu, wsłuchajcie się w tekst i przenieście się do świata ciągłych powrotów, których nie brakuje każdemu z nas. Jesteśmy dumni, wdzięczni i przeszczęśliwi, że ta jedna chwila została nam dana!”

– KxS

Premiera w serwisach streamingowych odbędzie się w piątek 18 czerwca, a premiera albumu „Nowe Niebo” 25 czerwca. Czekamy z niecierpliwością 🙂

Kozyrska x Sieczak to dwójka ludzi dla których liczy się słowo, żywe brzmienie oraz pasja. Ich piosenki to przeplatające się dźwięki współczesnej alternatywy, nostalgicznego popu oraz wintydżowego rocka. Stawiają na pełne, organiczne brzmienie i przebojowość, która niekiedy potrafi dryfować w stronę kojącej melancholii.

Czytaj także:

Kozyrska x Sieczak w nowym singlu “Droga”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj