“Prawdopodobieństwo” – posłuchajcie nowej piosenki Julii Marcell

0

Do sieci trafił nowy klip Julii Marcell. Piosenka nosi tytuł “Prawdopodobieństwo” i zapowiada album “Skull Echo”, który w sprzedaży ukaże się już w styczniu nadchodzącego roku.

Autorką zdjęć jest Wioleta Piotrowska, a scenariuszem i reżyserią zajęła się Julia Marcell. Najnowszy projekt Julii Marcell “Skull Echo” to płyta i film – tematycznie połączone, ale niezależne od siebie. Album powstał w Berlinie we współpracy z producentem Michaelem Havesem. Na płytę składa się jedenaście utworów, które przynoszą muzyczną zmianę – elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, duże melodie i futurystyczna produkcja, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości.

– “Skull Echo” to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.
– mówi Julia Marcell.

Razem z muzyką przyszedł pomysł na film. Tematy podejmowane na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.

Album “Skull Echo” ukaże się w dwóch wersjach: anglojęzyczna płyta zostanie wydana na całym świecie nakładem Long Branch Records wiosną 2020 roku, a polska wersja albumu “Skull Echo” ukaże się 24 stycznia 2020 roku.

Więcej o artystce na https://www.facebook.com/JuliaMarcellmusic/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here