Poznaliśmy pierwszych wykonawców SnowFest Festival 2021

0

Organizatorzy SnowFest Festival ogłosili pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas nadchodzącej, ósmej już edycji imprezy. Na scenie zaprezentują się m.in. Boys Noize, PRO8L3M, Culture Shock oraz Łąki Łan.

Do zimy coraz bliżej, a wraz z nią zbliża się także kolejne wydanie największego festiwalu sportów zimowych i muzyki w Polsce – SnowFest Festival. Ósmy już raz, w Mieście Szczyrk będziecie mieli okazję zobaczyć gwiazdy światowej i polskiej muzyki, którzy jak zwykle zaprezentują się dla Was od najwspanialszej strony. Ale koncerty to oczywiście nie wszystko. Miasto może pochwalić się nowoczesnymi oraz świetnie przygotowanymi trasami zjazdowymi a organizatorzy zapewniają, że nadchodząca edycja SnowFest przygotowana zostanie według obowiązujących obostrzeń i zapewnią komfort zabawy w bezpiecznych warunkach.

W 2021, 5 i 6 marca Szczyrk wypełni się starannie wyselekcjonowaną muzyką. Pojawią się tu między innymi: niemiecka legenda elektronicznej sceny, która miała ogromny wpływ na gusta milionów słuchaczy – Boys Noize. Na jego koncie jest współpraca z takimi tuzami jak Snoop Dogg, ASAP Rocky, Daft Punk, Depeche Mode, Tiga, Justice czy Bloc Party. Razem ze Skrillexem tworzy duet Dog Blood, a jego unikatowy styl oraz łatwość w żonglowaniu gatunkami sprawi, że występ na długo zapisze się na kartach SnowFest. Kolejnym artystą, reprezentującym elektroniczny nurt jest brytyjski DJ i producent z nieocenionym wkładem w rozwój sceny DnB – Culture Shock.

Nie mogłoby także zabraknąć reprezentantów sceny hip-hopowej, która jest bardzo ważnym fundamentem festiwalu, a mianowicie PRO8L3M. Zespół pojawi się na głównej scenie festiwalu zaledwie tydzień po premierze najnowszego albumu „Block Party Mixtape”, który już teraz rozpala wyobraźnię wszystkich fanów tego składu. Trudno sobie wyobrazić SnowFest bez udziału Łąki Łan. Grupa wystąpi na festiwalu po raz szósty i można uznać, że na stałe wrosła w rolę gospodarza, który zadba o gorącą atmosferę w Szczyrku.

SnowFest Festival to nie tylko muzyka, ale także pierwsze apres-ski w Polsce łączące występy artystyczne z regularną jazdą na stoku. W przerwach od jazdy, oglądania skoków czy koncertowania, będzie można skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej. Do Szczyrku zjadą się najlepsi food-truckowi wystawcy i zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień.

FOTO BY ŁUKASZ NOWAK

Z racji obowiązujących ograniczeń pule biletowe na przyszłoroczną edycję są mniejsze w stosunku do poprzednich odsłon.

Pierwsza z nich (Early Bird) została wyprzedana przed czasem, a obecnie można zakupić dwudniowe karnety w atrakcyjnej cenie (Early Regular) za jedyne 180 zł.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na https://www.facebook.com/SnowFestPL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here