Pola Chobot & Adam Baran zapowiadają nowy minialbum utworem “Trzeba mi”

0

Pola Chobot & Adam Baran przygotowują się do premiery nowego minialbumu. Po wydaniu singla “Kurz” prezentują kolejny utwór noszący tytuł “Trzeba mi”.

Singiel „Trzeba mi” to z kolei pełna niedopowiedzeń i gotujących się w ciszy emocji historia poszukiwania własnego ja. Rozpaczliwy głos i przestrzenne gitary, w surowym, ascetycznym, choć pełnym czułości obrazku, stawiają podstawowe pytania o sens istnienia wrażliwej jednostki. Czy i jak wiele jesteśmy w stanie dowiedzieć się o sobie, przeglądając się w drugim człowieku? Czego tak naprawdę trzeba nam?

Słuchaj nowego singla na platformach cyfrowych: https://backl.ink/144681696

Pola Chobot & Adam Baran to jeden z ciekawszych głosów młodego pokolenia polskiej alternatywy. Dziki, nierozłączny organizm muzyczny. Pola jest wokalistką, pianistką, autorką słów i muzyki, Adam to gitarzysta i autor muzyki, spinający wszystko w całość. Zadebiutowali w listopadzie 2019 roku świetnie przyjętym albumem pt „Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?”. Ich muzyce towarzyszy aura nieoczywistości, transowości i niepokoju. Charakterystyczna przestrzeń łączy się z gitarowym riffem i poetyckością słów. Gra znaczeń, zabawa konwencją i ciągłe poszukiwanie nowych środków wyrazów. Koncerty duetu to improwizacyjna, wybuchowa dawka energii pełna skrajnych emocji.

Jak potwierdza zespół utwór ten zapowiada nowy minialbum Poli Chobot & Adama Barana, który zwiastuje nieznany dotąd kierunek w twórczości duetu, który nie rezygnując z eksperymentowania, organicznych brzmień i gitarowych riffów, znanych z debiutu, rozwija swój język, reinterpretując rzeczywistość na swój własny, niepowtarzalny sposób. Artyści zapowiadają go jako poetycki komunikat zmiany oraz Opowieść o początku i końcu. O odradzaniu się i stwarzaniu na nowo.

Sprawdzaj co słychać u Poli i Adama:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here