Pink Freud i “Pink Sunrise”, czyli pierwszy singiel zapowiadający nową płytę!

0

Październik zapowiada się naprawdę godnie. Pink Freud pokaże nam w październiku nowy album, a w serwisach streamingowych już możemy posłuchać ich najnowszego singla “Pink Sunrise”!

Pink Sunrise to pierwszy singiel zespołu Pink Freud promujący najnowszy album „piano forte brutto netto”. Album ukaże się w październiku 2020 nakładem Mystic Production.

Utwór dostępny w serwisach streamingowych 👉 https://ffm.to/pinkfreud-pinksunrise

Producent: Wojciech Mazolewski
Produkcja muzyczna: Pink Freud
Skład zespołu: Wojciech Mazolewski, Arek Kopera, Rafał Klimczuk, Adam Milwiw-Baron.

W klipie wykorzystano fragmenty filmu „Wszystkie nieprzespane noce” – scenariusz i reżyseria: Michał Marczak Koncepcja i montaż: Wypisz Wymaluj Aleksandra Górecka

Więcej szczegółów: https://www.facebook.com/pinkfreudmusic


Jak czytamy na oficjalnym profilu zespołu: „Wszystko się zmienia, a źródło naszej pasji i radości grania bije nadal czystą energią.” Najbardziej rockandrollowy zespół jazzowy wraca po kilkuletniej przerwie z nową płytą. Album „piano forte brutto netto” ukaże się już w październiku 2020 nakładem wytwórni Mystic Production.

Wojtek Mazolewski o nowym materiale: „Tym razem wszystko wzięliśmy w swoje ręce. Sami ten materiał nagraliśmy i wyprodukowaliśmy dobrze się przy tym bawiąc. To zapis naszych szalonych przygód, muzycznych podróży i przyjaźni która cały czas się rozwija.”

Płytę zapowiada utwór ,,Pink Sunrise”.
Uchwycenie momentu w którym miłość, przyjaźń i bycie razem manifestuje się w najczystszy sposób, podczas wschodu słońca, sprawia ze czujesz jedność z otaczającym Cie światem.
Chcesz by ta chwila trwała. Ale STOP. Zgodnie z tradycją Pink Freud dźwięki, tytuł i towarzyszące im elementy graficzne i filmowe – stanowią całość wypowiedzi artystycznej i jak zwykle są trampoliną i zaproszeniem publiczności do twórczego myślenia i współtworzenia dalszej historii. Mówiąc krótko – od teraz to już także Wasza muzyka. W swoim stylu, Pink Freud z szacunku dla odbiorców, interpretacje pozostawia swoim słuchaczom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here