“Physical” – reżyserska wersja najnowszej piosenki Dua Lipy

0

Dua Lipa wrzuciła do sieci reżyserską wersję klipu do piosenki “Physical”. Klip promujący zapowiedziany na kwiecień tego roku album “Future Nostalgia” jest dłuższy od oryginału o ponad minutę.

W początkowych scenach widzimy wokalistkę jak próbuje układać kostkę Rubika. Wideo nakręcił Lope Serrano z kreatywnego kolektywu Canada, który ma na koncie chociażby wideo “The Less I Know the Better Video” Tame Impala.

Album “Future Nostalgia” ukaże się 3 kwietnia. Na “Future Nostalgia” trafi znany ze szczytów list przebojów numer “Don’t Start Now” oraz najnowszy singiel “Physical”.

"Future Nostalgia", okładka albumu
“Future Nostalgia”, okładka albumu

Tracklista albumu “Future Nostalgia”:
1. Future Nostalgia
2. Don’t Start Now
3. Cool
4. Physical
5. Levitating
6. Pretty Please
7. Hallucinate
8. Love Again
9. Break My Heart
10. Good In Bed
11. Boys Will Be

Dua Lipa zakończyła 2019 rok, wykonując “Don’t Start Now” na ceremoniach Europejskich Nagród Muzycznych MTV, australijskich ARIA Music Awards i American Music Award. Od premiery w 2015 roku debiutancki album Dua Lipy rozszedł się w nakładzie 4 milionów egzemplarzy, a pochodzące z niego single znalazły 60 milionów nabywców, w tym 500 milionów streamów “Don’t Start Now”. “Dua Lipa” została ponadto najczęściej słuchaną płytą kobiecej gwiazdy w historii Spotifya. Lipa jest też najmłodszą artystką z miliardem odsłon na YouTube.

Więcej o artystce na https://www.facebook.com/dualipaofficial/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj