SYNTHWAVE Patch Collection dla Roland Cloud

0

Jeśli jakimś cudem znudziły się Wam brzmienia JUNO-106, JUPITER-8, JX-3P czy SYSTEM-8 Rolanda, to mamy dla Was coś, dosłownie, elektryzującego. Poznajcie kolekcję Roland Synthwave Patch, czyli paczkę ponad 250 brzmień, które przeniosą Wasze instrumenty w nieznane dotychczas zakamarki kosmosu.

Pełne dramatyzmu fale, pulsujące basy i połyskliwe, migające niczym spadające gwiazdy brzmienia to tylko część tego, co swoją najnowszą kolekcją przygotował dla Was Roland. Kosmos, magia, iluzja i przeszłość zacierająca się z przyszłością – taka ma być Synthwave Patch Collection.

Sam producent nową paczkę zapowiada w sposób dość enigmatyczny:

“Nastrój gatunku jest hybrydą ciepłych letnich nocy z przeszłości i skomputeryzowanych horyzontów jutra. Dźwięki z przyszłości i przeszłości tworzą melodie, które utknęły w czasie, a Synthwave rodzi wszechświat stworzony z fantazji i wyobraźni.”

Co kryje się za nazwą Synthwave Patch Collection dowiecie się częściowo z umieszczonych pod tekstem nagrań video. Jeśli będziecie mieli ochotę przetestować Synthwave własnoręcznie, producent umożliwia skorzystanie z darmowego 30 okresu próbnego (wymagana rejestracja w Roland Cloud).

Więcej szczegółów
Producent: https://rolandcloud.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here