Ostatni wykonawcy i rozpiska Audioriver 2019

0

Poznajcie kolejnych wykonawców Audioriver 2019! Do grona festiwalowych artystów dołączyli m.in. BOKKA, ATARI WU, Manoid + Haszimotowiksa i Beskres. Organizatorzy wyjawili również podział artystów na dni i sceny podczas nocnej części Audioriver.

Kolejna, 14 edycja Audioriver Festival coraz bliżej. A wraz z nią cała masa koncertów i wrażeń, o jakich nigdy nawet nie marzyliście. Organizatorzy od początku dbają o to, aby emocje związane z imprezą wciąż były podsycane, dlatego na krótką chwilę przed startem imprezy opublikowali ostatnią pulę wykonawców oraz pełny harmonogram wydarzenia. Do sprzedaży trafiają także jednodniowe bilety na piątek i sobotę.


Audioriver tradycyjnie odbędzie się w Płocku w ostatni weekend lipca, czyli w dniach 26.07-28.07.2019.

Informacji o festiwalu szukajcie tez na www.facebook.com/pg/audioriver.


Dostępne warianty cenowe to:

 • 13 maja – 22 lipca 2019
  – karnet 2-dniowy: 300 zł
  – karnet 3-dniowy: 370 zł
 • 23 lipca – 26 lipca 2019
  – karnet 2-dniowy: 330 zł
  – karnet 3-dniowy: 400 zł

Bilety jednodniowe na piątek i sobotę kosztować będą 200 zł, a na Sun/Day 70 zł. Pojawią się one w sprzedaży w późniejszym terminie, wyłącznie w przypadku niewyprzedania się karnetów.

Bilety na Audioriver 2019 można zdobyć za pośrednictwem serwisu eBilet.pl oraz w wybranych punktach stacjonarnych w całej Polsce.

Tak jak w latach poprzednich, na Audioriver będzie można skorzystać również z pola namiotowego TOI CAMP w cenie 99 zł za osobę (od godz. 7:00 w piątek, 26 lipca do godz 10:00 w poniedziałek, 29 lipca). Formularz rezerwacyjny i więcej informacji znajdziecie pod linkiem: www.toicamp.eu.

Na zachętę mamy dla was playlistę z utworami dotychczas ogłoszonych artystów. Znajdziecie ją na oficjalnym profilu Audioriver na Spotify pod linkiem: https://spoti.fi/2D8rcXA 


Na głównej scenie Audioriver ponownie wystąpi BOKKA. Pomimo tego, że tożsamość ukrywających się pod maskami członków zespołu cały czas nie jest znana, ich muzyka cieszy się wielką sympatią fanów. W zeszłym roku ukazała się już trzecia w ich dorobku płyta pt. “Life On Planet B”. Autorski materiał na Audioriver zaprezentuje także ATARI WU – solowy projekt Michała Wasilewskiego z duetu XXANAXX, który niebawem wyda nowy album pt. “CYAN”. Na krążku znajdzie się m.in. niedawno wydany singiel pt. “Lost”, promujący społeczną inicjatywę #podrugiejstronielustra. Na tej samej scenie zagra również Manoid – świetny producent, którego debiutancki krążek w zeszłym roku ukazał się nakładem niemieckiej wytwórni Hafendisko oraz jeden z najbardziej cenionych DJ-ów w polskiej elektronice, czyli Eltron.

Krajowych artystów nie zabraknie również na Burn Stage i w Circus Tent. Wśród nich jest m.in. Joana, DJ-ka z wielkim doświadczeniem i wieloma występami na koncie. Dziś jest kojarzona przede wszystkim z działalności poznańskiego klubu Tama, gdzie zagrała m.in. obok Carla Craiga i Ellen Allien. Z działalnością klubową identyfikowany jest także Vacos, czyli człowiek instytucja sopockiego Sfinks700, który współtworzy również projekt Vacos Malcolm. Kacpa i Raev to natomiast reprezentanci wrocławskiej sceny, gdzie regularnie występują w najważniejszych muzycznych punktach tego miasta.

Na scenie Kosmos wystąpią wykonawcy, których kariera od kilkunastu miesięcy nabiera ciekawego tempa. Aksamit to artystka okrzyknięta odkryciem roku w plebiscycie Munoludy. Ma za sobą występy w całej Polsce, a szczególnie znana jest z wydarzeń we wrocławskiej Pralni. Z kolei z innym znanym projektem imprezowym, czyli Revive, mocno związani są z Terstin & RTMTS. Na scenie Kosmos nie zabraknie również krajowych producentów, którzy zyskują coraz większą popularność nie tylko w Polsce. Sept reprezentuje wytwórnię Voxnox, a duet Private Press współpracuje z cenionym labelem Rekids.

Na Audioriver co roku występuje również silna polska reprezentacja artystów związana z połamanymi brzmieniami. Podczas tegorocznej edycji, w Hybrid Tent wystąpią: Lux Familiar, który niedawno opublikował nowy album pt. “Microdosing”; PZG, czyli artysta związany m.in. z projektem Polish Juke; Sick, znany m.in. z działalności w kolektywie 175 BPM – Drum and Bass; a także współtwórcy programu Audioriver odpowiedzialni za Hybrid Tent, czyli NeverAfter, co roku występujący na festiwalu w towarzystwie MC LowQui.

Line-up True Music to artyści gwarantujący taneczne emocje, o czym od lat może przekonać się publiczność w klubach i na festiwalach w całej Polsce. Wystąpią tam: Novika & Mr. Lex, Last Robots, Ricardo & Tenes, GiGi, Roger, DUSS czy LuLu Malina. W tym miejscu zobaczymy twórców grupy Kamp! – tym razem wystąpią w Płocku w nieco innej odsłonie i zagrają DJ set z projektem Beskres. Na tej scenie wystąpi także AMRAY – DJ i producent urodzony w Amman, czyli stolicy Jordanii.

Występom artystów towarzyszyć będą wizualizacje polskiej czołówki VJ-ów – tym razem na Audioriver zobaczymy twórczość takich artystów, jak: .wju, Martinovna+ luminarion, Visual Family Collective oraz Visualism (FkS x EyE).

Line-up Audioriver 2019 z podziałem na dni i sceny w kolejności alfabetycznej:

Piątek, 26 lipca

 • MAIN STAGE
  ATARI WU, BOKKA, Danger , David August, Monolink live, Polo & Pan live
  VJs: Visual Family Collective
 • BURN STAGE
  The Black Madonna, Catz ‘n Dogz, Jayda G, Joana , Mall Grab, 박혜진park hye jin
 • CIRCUS TENT
  AŃII, Artbat, Blooma, Enrico Sangiuliano, Recondite b2b Marcus Worgull, Sam Paganini, Vacos
  VJs: .wju
 • KOSMOS
  Aksamit, Colin Benders , Courtesy, Fadi Mohem, FJAAK live, Kobosil, HDW & Obscure Shape, VTSS
  VJs: Martinovna + luminarion
 • HYBRID TENT
  Andy C ft. Tonn Piper, Dimension, Dirtyphonics LIIVE, Mefjus ft. Maksim MC, NeverAfter ft. MC LowQui, Seba ft. MC Conrad, Sick, SPY ft. MC LowQui, State Of Mind
  VJs: Visualism (FkS x EYE)
 • TRUE MUSIC STAGE
  DUSS, Gigi, LuLu Malina, Roger

Sobota, 27 lipca

 • MAIN STAGE
  The Blaze, Eltron, Jon Hopkins live, Modeselektor live, Manoid + Haszimotowiksa, Wilkinson live
  VJs: Visual Family Collective
 • BURN STAGE
  Bedouin, Kapoor, Lee Burridge, Oliver Koletzki, Stavroz live, YokoO
 • CIRCUS TENT
  Ae:ther live, Anna, Charlotte de Witte, Kacpa & Raev, Kölsch, Marvin & Guy, Oliver Huntemann
  VJs: .wju
 • KOSMOS
  Abstract Division, Blawan, British Murder Boys (Surgeon & Regis), Private Press, Sept & VFC live A/V, Shlømo live, Peter Van Hoesen, Terstin & RTMTS
  VJs: Martinovna + luminarion
 • HYBRID TENT
  Black Sun Empire , Brookes Brothers , Eatbrain League: Teddy Killerz b2b Jade b2b Fourward ft. MC Coppa, Friction, InsideInfo, Lux Familiar, PZG, Technique International Sound: Drumsound & Bassline Smith b2b Tantrum Desire ft. Youngman
  VJs: Visualism (FkS x EYE)
 • TRUE MUSIC
  AMRAY, Beskres by Kamp!, Last Robots, Novika & Mr. Lex, Ricardo & Tenes

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj