JBL EON600 Series, czyli mobilne nagłośnienie na letnie imprezy!

0

Letni sezon muzyczny w pełni! Festiwale, imprezy, koncerty…, a zespoły na walizkach w ciągłej podróży. Dedykowana właśnie mobilnym muzykom, dj-om seria JBL EON 600 to lekkie i przenośne kolumny znane od lat, o których producent ponownie przypomina.

Seria JBL EON 600 zawitała na rynku 5 lat temu również inaugurując sezon letni. Powód oczywisty. Mobilność! Czyli to czego potrzebują podróżujące zespoły, dj-e czy solowi artyści.

W ofercie znajdziecie trzy, 1000-watowe, aktywne modele szerokopasmowe EON610, EON612 i EON615, różniących się, pasmem przenoszenia, maksymalnym poziomem SPL, średnicą woofera i wagą oczywiście. Dodatkowo do większych aplikacji dedykowany jest także subwoofer o symbolu EON618S.

Mają jednak wiele cech wspólnych, które na przestrzeni tych kilku lat sprawiły, że są chętnie wybieranymi zestawami i wciąż produkowanymi.

“Już od chwili zaprezentowania w styczniu 2014 roku, EON615 spotkał się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem, a wprowadzenie mniejszych modeli, EON610 oraz EON612, daje samodzielnie nagłaśniającym się muzykom możliwość wyboru bardziej kompaktowego, jednak gwarantującego równie doskonałe brzmienie, systemu”

komentuje Andy Flint, Senior Manager w dziale Portable PA Marketing, JBL Professional. 

“Seria EON600 odzwierciedla całkowitą zmianę podejścia do kwestii jakości, jaką może cechować się przystępny cenowo, samodzielny, przenośny system PA”
– dodaje.

Aby ułatwić prace, kolumny JBL EON600 zostały wyposażone w łączność Bluetooth i dedykowaną aplikację dla iOS i Androida, pozwalającą skomunikować smartfon bądź tablet z systemem nagłośnieniowym poprzez wspomniany Bluetooth i zdalnie regulować poziomem głośności, sterować 5-pasmowym korektorem parametrycznym oraz zapisywać i przywoływać presety.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.jblpro.com/www/eon600-series
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl/seria-eon600

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here