“One missed call” – wzruszający singiel od Janna

0

Utalentowany Jann, który jesienią 2020 r. błysnął utworem “Do you wanna come over?” wydanym w ramach akcji FONOBO Pitcher, nagrał kolejny przejmujący i emocjonalny singiel. Posłuchajcie piosenki “One missed call”.

Jann to niezwykle zdolny i wrażliwy dwudziestolatek, który do świadomości słuchaczy przedarł się dzięki prowadzonej przez wytwórnię FONOBO Label akcji FONOBO Pitcher skierowanej do młodych i nieznanych artystów. Na co dzień mieszka w Londynie, gdzie studiuje wokalistykę na prestiżowej uczelni BIMM. Tę samą szkołę ukończyli m.in. James Bay czy George Ezra.

Artysta uczęszczał także do szkoły artystycznej Flynn Performing Arts w Newry i śpiewał w chórze – jest kontratenorem, a jego skala to prawie cztery oktawy. Jann, jako wszechstronny i wykształcony wokalista, w swojej twórczości zorientowany jest na ambitny pop i muzykę alternatywną. Komponowanymi przez siebie melodiami porusza najczulsze struny i wywołuje łzy wzruszenia.

Jego najnowszy utwór pt. “One missed call” został wydany przez wytwórnię FONOBO Label i dostępny jest także w serwisach cyfrowych:

Więcej szczegółów: https://fonobo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj