Limitowana edycja Boss Metal Zone MT-2-3A

0

Z okazji 30. urodzin jednego z najpopularniejszych gitarowych przesterów firmy Boss, w tym roku dostępna będzie limitowana edycja efektu Metal Zone o symbolu MT-2-3A i wyjątkowym wyglądzie.

Boss MT-2 Metal Zone zaatakował światowy rynek gitarowy w roku 1991 i od tego czasu nic już nie było takie samo… Jego ostre i mocno nasycone brzmienie uwiecznione zostało na setkach płyt metalowych, z których wiele osiągnęło już status kultowych.

Ale zastosowanie MT-2, wbrew jego sugestywnej nazwie, nie ograniczało się wcale do metalu – jego szeroki zakres kształtowania barwy, olbrzymi zapas gainu i gładki, śpiewny sustain sprawdzają się w wielu różnych gatunkach zarówno do partii rytmicznych, jak i solowych.

Dzięki swojej wszechstronności Boss MT-2 stał się prawdziwym bestsellerem, sprzedanym do dziś w ponad milionie egzemplarzy. Z okazji jego trzydziestych urodzin, w roku 2021 dostępna będzie limitowana, jubileuszowa edycja Metal Zone MT-2-3A, odznaczająca się obudową utrzymaną w odcieniach czerni i szarości, a także srebrną, metalową śrubką komory baterii.

Więcej szczegółów:
https://www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here