“On a Roll” – Miley Cyrus w piosence do serialu “Czarne lustro”

0

Netflix w swoich produkcjach coraz częściej sięga po oprawę muzyczną z wysokiej półki. Tym razem serial “Czarne lustro” uświetni nowa piosenka autorstwa Miley Cyrus. Utwór nosi tytuł “On a Roll”.

Artystka nie ograniczyła się jednak tylko do nagrania utworu. W odcinku zatytułowanym “Rachel, Jack and Ashley Too” Miley Cyrus wcieliła się w gwiazdę popu, która jest idolką innych bohaterek. Gwiazda udzieliła też głosu robotowi, który przypomina filmową gwiazdę popu.

Twórca filmu Charlie Brooker wymyślił żeby Ashley (Miley Cyrus) śpiewała popowe piosenki inspirowane twórczością Nine Inch Nails. Wśród przerobionych kompozycji znalazł się m.in kawałek “Head Like a Hole”. Trent Reznor zaakceptował przeróbki po tym jak poznał scenariusz odcinka.

Miley Cyrus kilka dni temu wydała EP-kę “She is Coming”.

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu “Hannah Montana”. Jej pierwszy album, “Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest “Wrecking Ball” z krążka “Bangerz” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo “Miley Cyrus and Her Dead Petz”. Jej ostatni album to “Younger Now” z 2017 roku.

Więcej o artystce na www.facebook.com/MileyCyrus.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here