Oliwia Januszewska w debiutanckim singlu “Kicia”!

0

Kolejną młodą artystką biorącą udział w projekcie FONOBO Pitcher jest Oliwia Januszewska. Debiutująca wokalistka i autorka tekstów prezentuje singiel “Kicia”, który dostępny jest już we wszystkich serwisach streamingowych oraz na YouTube!

Oliwia Januszewska to pochodząca z kołobrzeskich rewirów wokalistka i autorka tekstów. Pisze o wszystkim tym, co jej w duszy gra. Zamyka oczy, bierze głęboki oddech, a potem… przelewa na papier swoje myśli i czary. Kocha koty, a z tej miłości wziął się tytuł jej debiutanckiego singla – “Kicia”.

Oliwia-Januszewska-Kicia
Oliwia Januszewska

“Kicia” to romantyczna, a zarazem gorzka opowieść o miłości i związkach. O swoim debiutanckim singlu artystka opowiada słowami: “Jeśli nie wiesz co zrobić z trudnymi sytuacjami w swoim życiu, to po prostu posłuchaj tego utworu i jadąc autem śpiewaj jego słowa “wypędzam cię”. Tekst napisałam wspólnie z przyjaciółką spędzając czas w odmętach poznańskich kamienic. Jak już był gotowy, to od razu rozjaśnił moje myśli po przeżyciach wakacyjnego żaru.”

Fonobo-Pitcher-Oliwia-Januszewska-KiciaSingiel “Kicia” został wydany w ramach akcji FONOBO Pitcher. Jest to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres [email protected] wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.

Więcej szczegółów: https://fonobo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj