Darmowe wtyczki UAD tylko do końca września!

195
Universal-Audio-UAD

Twoje miksy nie brzmią tak, jak powinny? A może potrzebujesz podrasować wokale? Tylko do 30 września 2021 masz szansę na darmowe wtyczki takie jak Teletronix, Neve, Antares, Auto-Tune, Helios czy UA od Universal Audio!

Podrasuj miksy autentycznymi emulacjami procesorów analogowych i cyfrowych z Universal Audio. Skorzystaj z promocji akceleratorów UAD-2, a jedne z najlepiej sprzedających się wtyczek UAD takich jak Teletronix, Neve czy Antares mogą być Twoje!

UAD SATELLITE

Wtyczki UAD bardzo realistycznie odwzorowują sprzęt studyjny i dodadzą Twoim miksom trochę klimatycznego zabarwienia.

Co zrobić?

1. Kup nową kartę DSP UAD-2, następnie zarejestruj ją na stronie producenta.
2. Po rejestracji zupełnie ZA DARMO pobierzesz jeden z dwóch pakietów wtyczek w zależności od rodzaju zakupionej karty. Oferta jest ważna do 30.09.2021

SZCZEGÓŁY PROMOCJI: TUTAJ


Ostatnia szansa na wtyczki do wokali!

Universal-Audio-Apollo-Solo-Twin

Nie zdążyłeś kupić interfejsu Apollo Solo lub Twin, by za darmo pobrać wtyczki do wokali? Nie martw się! Oferta została przedłużona do 30.09.2021, więc nadal masz okazję wyposażyć studio w takie wtyczki jak Auto-Tune, Helios czy UA.

Kup nowy biurkowy interfejs audio Apollo Twin lub Apollo Solo, w tym także z serii Apollo Heritage Editions, zarejestruj interfejs na stronie Universal Audio i pobierz za darmo odpowiedni pakiet wtyczek.

SZCZEGÓŁY PROMOCJI: TUTAJ

Więcej o marce Universal Audio
Producent: https://www.uaudio.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

Publikacje o Universal Audio: https://uptone.pl/tag/universal-audio