Były frontman Myslovitz, Artur Rojek zapowiedział premierę nowego albumu i zaprezentował singla promującego wydawnictwo.

Wierni fani Artura Rojka piosenki promującej album “Artur Rojek koncert w NOSPR” mogli posłuchać już wcześniej podczas koncertów na żywo. Singiel nie jest autorską kompozycją muzyka, a coverem meksykańskiego przeboju “Cucurrucucu Paloma“.

Premiera albumu zaplanowana jest na 3 listopada. Materiał “Artur Rojek koncert w NOSPR” będzie tak naprawdę nagraniem koncertu, który wokalista zagrał wraz z zespołem i Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia 29 listopada 2015 roku w zjawiskowej sali NOSPR w Katowicach.

Na płycie znajdą się zarejestrowane na żywo utwory z autorskiego repertuaru Artura, ale także wyjątkowe covery przygotowane specjalnie na ten koncert i utwory z repertuaru kultowych grup Lenny Valentino i Myslovitz, których Artur był wokalistą i liderem.

Artur Rojek, były frontman Myslovitz i dyrektor artystyczny OFF Festivalu, w kwietniu 2014 roku wydał solową płytę “Składam się z ciągłych powtórzeń”, z której pochodzi przebój “Beksa”.
Informacji o Arturze Rojku szukajcie na www.facebook.com/artur.rojek.official.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here