“Discordia” – Natalia Nykiel zapowiada drugi album

0

Finalistka talent show The Voice of Poland Natalia Nykiel ujawniła szczegóły swojej drugiej płyty. Krążek będzie nosił tytuł “Discordia”.

Piosenki z “Discordii” opowiadać będą o przeżyciach i doświadczeniach, jakie spotkały artystkę na w życiu artystycznym i prywatnym. “Discordia” ma być pokazaniem braku zgody na nowe i wątpliwe zasady, które próbuje narzucać dzisiejszy świat.

Muzyka oraz większość tekstów na krążku są autorstwa Natalii oraz Michała Fox Króla, który był również odpowiedzialny na produkcję albumu. Do współpracy artystka zaprosiła wiele sław polskiej sceny muzycznej – Marię Peszek, Julię Marcell, Dawida Podsiadło, Bunia czy Kamila Durskiego.

Pełna tracklista nadchodzącego albumu prezentuje się następująco:
1. Fala
2. Przeddzień
3. Spokój
4. Riki tiki feat. Bunio
5. Total błękit
6. Post
7. Kokosanki
8. I’m fine feat. Igor Walaszek
9. Stamina
10. Pokój 5
11. Give Me Some More
Na edycji specjalnej płyty, która dostępna będzie w salonach sieci Empik, znalazły się także dodatkowe utwory wyprodukowane przez Duita i zespół Kamp!.

Premierze albumu towarzyszyć będzie wyjątkowa trasa koncertowa “Total Tour”. Składać się będzie z pięciu koncertów większych miastach Polski:
26 października Warszawa, Stodoła
27 października Gdańsk, Teatr Szekspirowski
15 listopada Wrocław, A2
15 grudnia Toruń, CKK Jordanki
12 stycznia Poznań, MTP2

Bilety na koncert w Warszawie są już w sprzedaży na www.stodola.pl. Sprzedaż biletów na pozostałe koncerty rozpocznie się 28 września.

Natalia Nykiel w kilka miesięcy osiągnęła sukces, na jaki niektórzy muszą pracować latami. Do pracy przy “Lupus Electro”, swoim debiucie, zaprosiła m.in. Nosowską czy Michała “Foksa” Króla, który zadbał o produkcję całości, tworząc jeden z najciekawszych popowo-elektronicznych albumów ostatnich lat. Po sukcesie singla “Bądź duży”, który do dziś na YouTube doczekał się ponad 45 milionów odtworzeń, Natalia poszła za ciosem i wydała utwór “Error”, przebój 2016 roku.

Więcej o artystce znajdziecie na www.facebook.com/NykielNatalia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj