“Never Fade” – nowy klip autorstwa Alice In Chains

0

Alice In Chains zaprezentowali klip do piosenki “Never Fade”. Utwór pochodzi z najnowszego albumu grupy – “Rainier Fog”.

Pod koniec sierpnia na półkach sklepowych pojawił się nowy album Alice In Chains “Rainier Fog”, natomiast teraz zespół zaprezentował kolejny singel promujący płytę, do którego powstał także klip.

“Rainier Fog” to pierwszy od ponad 20 lat album zespołu nagrany w rodzinnym mieście, czyli Seattle. Tytuł płyty to również hołd dla tego miasta, natomiast nagrań dokonano w Studio X, w którym powstał także wydany w 1995 roku album “Alice In Chains”. Przy pracy nad nowym krążkiem panowie odwiedzili także Henson Recording Studios w Los Angeles oraz studio w Nashville należące do Nicka Raskulinecza, producenta albumu.
To trzeci z kolei krążek Alice In Chains, którego producentem jest Nick Raskulinecz, natomiast za miks najnowszego dzieła odpowiedzialny jest Joe Barresi (Queens Of The Stone Age, Tool).

Zespół pojawi się w przyszłym roku w Europie, żeby zagrać serię koncertów. Jednym z przystanków będzie Kraków, gdzie 11. czerwca Alice In Chains zagrają jako jedna z gwiazd Impact Festival.

Więcej o zespole na www.facebook.com/aliceinchains.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here